• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Tomo vinković 522 + oprema

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Razmišljam o prodaji svog tomice
točne podatke moram još pogledat

tomica 522
plug
freza
prikolica

po dogovoru holder atomizer 200L, ruke hidraulike i inverzija.

Tomica praktički samo stoji i smeta jer nemam nekog posla za njega a i ono što bi mogao radije radimo s većim jer je bržiji a uvijek je neka žurba. U zadnje 3 god nije potrošio rezervar nafte. Motor zdrav ko dren, ne dimi, ne pari, ne troši ulje, menjač ne iskače, nema luftova na sredini. Treba uložit 200 eur u akumulator i lampe i ako nekog baš muči pofarbat limariju da bude ko nov. Nekad davno je radil nešto po u vinogradu s uskim redovima na ružnom terenu u bočnom nagibu pa je to zapinjalo pa poskidano.
2019 je kupljen atomizer za njega koji radi perfektno s njime međutim ni tu kombinaciju ne koristim više jer mi u vinograd ide veliki traktor ( redovi 220-240cm) na kojem sam ipak komforniji. Za atomizer se možemo dogovorit samo ak se uzme sve u paketu
Freza original Tv, širina 100cm....
Prikolica također original TV, nije neko bajno stanje, barem 10 god nije maknuta s mjesta...
Plug ima

velim u zadnje vrijem ga premičemo s mjesta na mjesto tu i tamo nešto odradimo s njime da se malo protegne. Imam veći traktor s kojim sve ostalo odrađujem i malu frezu za vrt tak da mi stvarno ne treba.
evo jedan video s cirkularom

cifra 4000 eur bez atomizera. ne pregovaramo se oko nje dok se ne dođe na dvorište pogledat, popit gemišt piknut kobase itd...
 

Prilozi

  • 20190719_190551.jpg
    20190719_190551.jpg
    44.3 KB · Pregleda: 28

ivica1946

Novi član
Tu od
11 Sij 2018
Poruka
24
Hvala, ništa, imam 523 i treba mi samo freza. Ako dođe do promjene slobodno se javite.
 
Na vrh