• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tomo vinković-opuzen, neretva

  • Temu pokrenuo opuzen.tomov.
  • Datum prvog posta
O

opuzen.tomov.

Guest
Dragi forumaši, evo pridružio sam vam se jerobožavam traktore. Baš sam kupio starog tomu vinkovića iz 1972. god oznake PE-18, pa bih ga gtio malo urediti. NADAM SE DA ĆE TE MI POMOĆI SVOJIM SAVJETIMA- HVALA VAM UNAPRIJED!:D
 
O

opuzen.tomov.

Guest
Zanima me dali netko zna tko bi mi u zg ili okolici moga napraviti novu haubu, jer je ova dvodjelna i baš mi se ne sviđa, ili ako netko zna gdje bi se mogla nabaviti neka rabljena koju bi mogao urediti i ugraditi. Imam i slike, stavim ih da ih vidite.
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
hauba

probaj nazvati direktno u tomu vinkovič u bjelovaru oni ti sigurno najbolji savjet budu dali jer ipak je to njihov proizvod
 

Najnoviji postovi

Na vrh