• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tomos mopedi

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ima ko za prodati tomosa atx-a nebitno stanje samo da ima sve plastike i papire more i bez mašine i bez kotači hitno mi je
inače sam ja filipkc samo nkj se nemrem prijavit na stari acc pa sam sad fićona
hitno hitno:finga::finga::finga::finga::weedman::weedman:
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
momak kaj ti tocno trebas od atx-a ja sam kakan 991 ali se nebrem prijaviti na un nik pa sem si ve toga napravil novoga reci kaj nucas od atx-a
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
samo rama z plastikama,svetla su mi nebitna,
i da ima sica
i da ima ručke gore za kuplung i gas
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki kaj smo vozili od Tomosa? Ja sam imal remenaša, t11 i 12,14tls. To su bili motori moje mladosti kaj se tomosa tiče, kasnije sam malo ozbiljnije imal. Šteta kaj nemam ni jednu sliku, kak mi je žal.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Nikad nis' imal takvo prometalo za na cestu.
Dva automatika koja sam jeftno kupil (da složim jednoga) sam poklonil susjedima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
I jesi uspel bar tog jednoga složiti i isprobati?

Problematik mi se nikad nije sviđal mada se da nabrijati da ide ko vetar.

Moje prvo Tomos vozilo je bil poštarski apn 4 s marzocchi amortizerima i paioli prednjim vilicama, domino ručkama, kotači s debelim špicama i neizostavnim protvanjima za zaštitu koljena od vjetra.
Normalno, prvo kaj je bilo su ti protvanji išli dole, mali se polakiral s onom prrr-prrr špricom, dobil dugački sic i nogare za suvozača i mogli smo krenuti guliti koljena i lakte šodranim cestama.
Onda je dobil cilindar od petnaje kosi usis, naravno bez filtera i to su bili dani....
Kad sam prešel na veče ovoga sam ponovno posložil i vratil ujaku koji mi ga poklonil.

Remenaša, Lauru, smo prodali početkom ove godine. Nije nam fora ko ni svi ovi s cjevastim ramama. Tam negde poslije desetog smo prestali brojati kolko ih imamo. Ima četvorki, šestici, bt-a, ctx, puch i par prerada za šumu.
Jedino kaj bi još hteli pribaviti je sedmica.

Dobitna kombinacija je bt s e90 makinom
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Imao sam i ja T-12 davne 88.Uprincipu sve je isto samo ima veći rezervoar i umetak između rame i rezervara. Ovaj ima orginal "dugi"klip i delorto karburator,troši jako malo spram apn 6 kojeg isto imam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh