• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tonxy

B

Bobo

Guest
Znam kako je rijeseno na torpedu, ali na njemu je to lako polugama, posto je pumpa s desne strane a na IMT-u s lijeve... jedino rijesenje sam nasao u sajli i lancicu ;)

I mogu ti reci da radi bez greske... nozni gas mi je namjerno nastiman da ide do nekih 1900 2000 okrataja, a rucni ide puuuuuno vise...
s noznim smo se navikli kontrolirati, dok rucni ide na vece okretaje rijeko rijetko...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zrine892 kaže:
rucni gas samo ide u transport :) ;) ;)
Tebi je isto sve sporo??? :lol: Poznat mi je taj slučaj 6.31 ide max 45 km/h, spor mi je ;) .
Da ide 60 km/h mislim da bi to bilo prvih par dana bilo zadovoljavajuće ;)
 
Z

zrine892

Guest
tako i na rusu...ide 50 km/h pa mi je postalo sporo...;) :)....mozda i moj mogao do 60 km/h...hehehe ;)...tony koji je godiste tvoj td?
 
T

Tonxy

Guest
td je 88.god!! e odlican je!! ide oko 40-45!! naravno ako ga ganja ona prikolica od 4,5t ,onda ide 45 km/h. znas sta je zanimljivo!! to da je iznad mene jedno selo koje ima jako strmu cestu prema meni,nizbrdo! ja sam ti se odozgo spušto sa punom prikolicom gnoja,na njoj nemam ama bas nikakvuh kocnica, u 3 sporoj! da vidis samo kako je gume paralo!!
bilo je ludo kad uhvati pjeska!! :p :p :twisted: :twisted:

:roll: :roll: :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
u malo je prebrz traktor...nemoguce da ide toliko...posto je adriatic mozda je nesta brzi...nisi li pogrijesio u tipkovnici....
 
B

Bobo

Guest
Bez konkretnih dokaza ni ja ne vjerujem da ide preko 30- 35 U NAJBOLJEM slucaju...
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
Bez konkretnih dokaza ni ja ne vjerujem da ide preko 30- 35 U NAJBOLJEM slucaju...
ni toliko...do 30 dalje nema logike.... ;)
 
T

Tonxy

Guest
a sta bih ja sad moro ic mjerit sa autom,jer mi ure na traktoru ne rade!! adriatic,za druge doduse neznam ima 4 brzine!! evo ako se vama cini 45 previse ,to je ok!! ali siguran sam da je iso 40!!!

vozio sam puno cisternu i stari je iso autom iza mene,bila je blaga nizbrdica i tocno 40!! pun gas!!
ali posto sam mislio da ako ga uprem prikolicom moze i 45!! no neznam ni sam!!
eto toliko 40 sigurno!! ali ja vam nevozim puno po cesti jer mi je sve blizu osim kad vozim vodu!! onda su relacije od 6-7 km!!

pozz
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Odlično, odlično...
Moraš harmoniku sad na sajam u gudovcu ponjet (ne samo ti i TX svoj instrument), pa otpjevat koju za forumaše :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
ja kad ih budem vidio sa harmonikom i tamburom bjezim odmah iza traktora...da me ne osrame ;) ;) hehe
 
J

JOSIP.1

Guest
nema sta, dobra harmonika prika, i ja sam svirac, ali ne za ozbiljno vec kao hobi, vec godinama otkad znam za sebe lupam po kojekakvim instrumentima.

ja imam meltmeister harmoniku ali nikako mi ne zvuci, imam bolji zvuk harmonike na klavijaturama, pa se vise njih drzim, osim klavijatura nekad se uhvatim i gitare, ali rijetko.

ta harmonika mi se cini dosta dobra makat se ne kuzim previse, a znam da dobre harmonike dosta i kostaju, koliko ata tvoja vrijedi? :D :D :D :D
 
T

Tonxy

Guest
ej harmonika je bila 3000 kn!!

stvarno je odlična,120 basova ,četveroglasna!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh