• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Top 10 marki traktora

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ženske se ne pale na traktore,bolje hrđava i razdrndana BMW kockica,nego traktor od 20+ kila eura...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Pa ti nemaš Fiata, niti si ga imal.
Ovi starčeki, koje imamo, su samo blijede kopije.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
1. Fendt
2. Deutz-fahr
3. John deere
4. Steyr
5. Case
6. Massey ferguson
7. Valtra
8. Claas
9. lamborghini
10. same
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ovo su sve liste traktora koje u Hrvatskoj možemo samo sanjati ili imamo punoljetne traktore.Kod nas to izgleda otprilike ovako,,:

1. IMT
2.Zetor
3.Univerzal
4.Štore
5.Ursus
6.Deutz. ..,..,itd
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Nemam fiata , al sam radil s fiatom i taj traktor mi je jednostavno vrh taj zvuk mašine ima da se naježiš , ima tu jedan v mojem kraju čovjek uopće ne mari za strojeve i puno traktora je iz njegov imanja otišlo na cios , al fiat se još uvjek neda , a pitanje al je uopće ikad izmjenjeno ulje u mašini , možda ulje i je zamjenil al za filtere sam sigurni da več dugo dugo nije mjenjal. A kaj se tiče nas običnih malih poljoprivrednika za mene bi to ovak bilo :1.Zetor , 2.Deutz , 3.Univerzal ,4.Ursus , 5.Torpedo , 6.IMT , 7.Štore.....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Dražen- imaš Fendta,a nisi ga stavil na prvo mjesto??
Ovo se ne viđa često,svaka čast na realnosti! Svi mi bi se mogli ugledati...
Netko je napisao da je najbolji traktor-ispravan traktor,radije bih ispravnog Kineza,koji radi i zarađuje,nego neispravnog Švabu koji čami u garaži...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
A Renola nitko ne spominje.
JD i Fendt su broj jedan,a ostali su samo malo lošiji,inače su i ostali sigurno odlični traktori.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Top 10 najkvalitetnijih, najskupljih, best buy, najjeftinijih, najjednostavnijih? Nek netko promjeni naziv teme, ovako se moze razglabat u nedogled, a ne zna se o cemu se raspravlja
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Pa da. O svemu. Samo vidim da svi nabrajaju, a nitko prethodno ne kaze po kojem kriteriju.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ovakav tip teme je nešto najgluplje na forumu

Svatko ima svoje mišljenje, rijetko tko se slaže sa tuđim mišljenjem i to vodi u nedogled, najčešće do svađe i ključanja teme.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Možda je baš čar u tome, svatko tumači na svoj način i ima neko svoje viđenje toga. Ako hoćemo biti iskreni moral bi probati raditi sa svih deset vrsta traktora da bi mogel postaviti ljestvicu tak kak sad tumačite.
Zato pustimo ljudima maštu na volju ....
Za mene to izgleda ovak :
1. Fendt
2. John Deere
3. MF
4. Deutz Fahr
5. Claas
6. New Holland
7. Nemam pojma......
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
E a mogu ja sad to malo drugačije, moje misljenje haha
1. Antonio Carraro
2. Holder
3. Goldoni
4. Pierre
5. BCS
6. Ferrari
7. Pasquali
8. AGT
9. Tomo Viković
10. Hitter-Prima

Svatko ima svoje misljenje al ovakvo jos nisam vidio hehe
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Najbolji traktor je ...moj traktor.... jer drugoga nemam :cool:
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
246
Najbolji traktor je traktor koji uspije zaraditi drugi traktor ,usput prehraniti obitelj i možda zaraditi još koji komadić zemlje . Kod dobrog i vrijednog gazde to može i Imt ,a znam loše gazde koji su bankrotirali i s Fendt-ovima.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Svaka čast IMT-u ali s njim nebres raditi neke ozbiljne površine, npr. 200 ili više ha...
 

Najnoviji postovi

Na vrh