• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TopGear epizoda sa traktorima

R

Ratarko

Guest
Link sa torent fajlom za TopGear epizodu u kojoj se pojavljuju tri traktora Fendt , JCB , Case ( gusjeničar ) - dobra epizoda :D
Jedini problem je možda veličina videa od 423 MB

Obrisan neispravan link. :!:

Za one koji nemaju mogučnost skidanja torenta evo im link na tu epizodu pa ju pogledajte online ali samo onaj dio o poljoprivredi , traje desetak minuta :

http://www.youtube.com/watch?v=z-EAEiu1et8
 
B

Bobo

Guest
Gdje si sinoc bio?!?!

Ja presao u drugi paket i imao u drugom mjesecu 500Mb nesikoristeno...

Sad skidam bez obzira, al bilo bi bolje da je bilo jucer...
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , gdje , nigdje :D
Ja sam sinoč iscuclavao zadnje bitove od 5GB + 1GB koji sam prekoračio tako da ju nisam sinoč downlodao nego jutros , onda sam ju morao pogledati da ne preporučujem nešto što nisam vidio i tako je to bilo... :lol:

Epizoda je suuuuuper , ima i oranja i divljanja sa traktorima .
Najbolji dio mi je kada dođe sa traktorom na benzinsku crpku i natoči dizela u vrijednosti od 1127 GBP :!:

1127 x 10.89 = 12.273 kuna za jedan rezervoar
 
B

Bobo

Guest
prejako...

I ja sad skidam pa cemo vidjeti sto ej to...


Bila je i emisija o traktorima na Discoveriy-u prosle godine, i jos ne mogu naci kako se zove... Znam da ju je vodio onaj lik sto glumi u "crvenom patuljku"...

Jedva cekam da skinem, pa cu i ja javit dojmove...
 
R

Ratarko

Guest
Dojmovi su super , ne samo moji nego i po drugim forumima .

Evo vidi šta se ovdje priča :
Obrisan neispravan link.

Da li pratiš taj forum , dobar je ?
 
B

Bobo

Guest
Ne mogu pratit 50 foruma, covjece... prvi put ga vidim, ali mi se cini da tu ima dosta ljudi aktivnih i da bi vrijedilo da se i tu registriram, a da farmphoto, ostavim po strani malo...
 
R

Ratarko

Guest
Ne moraš se svugdje registrirati i biti aktivan .
Ja ga pratim redovito ali nisam registriran i ne javljam se nikome , samo špijuniram i upijam informacije 8)
 
B

Bobo

Guest
Ma, opet je to puno... Pratim 2 informaticka foruma i u obadva sam aktivan, pratim farmphoto i ovaj forum.

Svakodnevno posjecujem farmweb i zemedelske foto da vidim jel ima kakvih dobrih slicica...

Te jos i pozezani.com gdje sam takodjer aktivan...

Da imam flat rate tek bih onda bio prezauzet, mislim da ne bih ni jeo...
 
R

Ratarko

Guest
Ona ideja sa wireless internetom u traktoru iz minute u minutu se čini sve izglednija :wink: 8) :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Bobo , kažeš da imaš informatičkog znanja pa ako mi možeš pomoči oko mog problema bilo bi odlično.

Radi se o tome da ne mogu učitati u IE niti jednu online stranicu sa pdf dokumentima , evo kao recimo ova :
Obrisan neispravan link.

Tu bi trebalo samo kliknuti na ono hier i trebala bi se učitati nova stranica sa pdf podatcima , e vidiš meni IE samoo malo trzne ali se ništa ne dogodi dalje , jel bi možda znao u čemu je problem jel ja više pojma nemam ???
Ako recimo na ono hier kliknem desnom tipkom i odaberem save target as sve radi i onda taj pohranjeni fajl otvorim bez problema ali neče da mi ga otvori direktno na netu a prije neki dan je moglo .

Firefox mi radi bez problema tu ali IE neče a potrebno mi je baš da mi IE radi jel PBZ online bankarstvo jedino radi preko IE a preko Firefoxa neče .
U svakom slučaju imam gadan problem koji neznam riješiti pa bi svaka pomoč dobro došla.
 
B

Bobo

Guest
Sto se problema tice: Reinstaliraj si acrobat reader...

Sto se Top gera-a tice: Ja sam odusevljen! Predobro je napravljeno, a kad su orali, ja sam se valjao od smijeha... ajd, Jeremy clarkson je jos donekle i napravio posla, ali ona dvojica... Necuveno...


Lik je 15minuta palio traktor i jos 45min ubacivao u brzinu da bi nakon sat vremena odustao...

Kopcanje pluga su usavrsili, kako vidim, ali ne budu oni tamo zeli nista...

Trka mi je bila prejadna, ali zato kad je Stig vozio krugove, ja sam se usro od straha kad sam vidio kako lik vozi fastracka... jos malo i prevrnuo bi se, SIGURNO.

Uopce mi nije zao potrosenog prometa, ni najmanje...

Svaka cast Ratarko!
 
R

Ratarko

Guest
Pa eto i meni je bila odlična epizoda .
Ono sa Fendtom nisam skužio kako nije mogao ubaciti u brzinu , bio sam u Fendtu i imaš samo prvu i drugu brzinu , neutralnu brzinu nisam vidio , samo je trebao upaliti i gurnuti vario ručicu naprijed i traktor ide jer u jednoj brzini mora biti a ako ima neutralnu brzinu onda my bad .
Bilo mi je dobro kada je zaglavio sve ono blato pod plug i Fendt se propeo , svašta im daju da rade kao da su to lizalice za djecu a ne skupi strojevi 8)

Kada budu vršili i to če biti dobra epizoda , sigurno če biti prekipavanja kombajskog bunkera u vožnji i definitivno rasipanja repice pokraj prikolice , hehe , luđaci sa financijskim zaleđem .

A moj problem sa pdf-om , AR sam nanovo instalirao jučer i ništa , sve isto kao prije , IE mi uopče ne vidi te pdf fajlove , nema veze , možda se popravi samo od sebe , tako se i pokvarilo ...
 
B

Bobo

Guest
Koliko ja znam svi noviji traktori imaju i "park" i tu ga mozes gasirat koliko oces, a on ne ide nikud... Ovo sto kazes je istina, naprijed-nazad ali kako da covjek ostavi traktor upaljen, i izadje iz njega, kad nema neutral... Mora biti. U fendtu nikad nisam bio, ali ZNAM da bih ga upalio, prikopcao prikolicu i u rikverc na kraj onog parkiralista ispod 15 minuta ...

Likovi se usrali kad su vidjeli one ekrancice, rucke, prekidace i to... To je sve za hidrauliku, a i JC je malo predramatizirao stvar...
Vjerujem da je Fendt dobar traktor, ali je ipak case "S" klasa, kako oni kazu...

A ovaj s fendtom je osrao stvar u oranju da nije vise mogo, kud ide sporo, tu mu se i plug zastopo... ja bi se ubio na njegovom mijestu. Trebas bit debil da vidis da "ono nesto iza" ne prevrce zemlju, nego se "tamo" nakuplja zemlja... I da si gradjanin koji traktora nije vidio u zivo, neke stvari su logicne...

Uglavnom Clarkson im se smijao, a nije ni on bas nesto napravio posla... Trebas na onako uskom polju zaobic banderu, svaka mu cast...

lik okrece case, i slomi jaram na kvernelandu... ne da im je troska napravio, nago JOOJ... Mozda su samo sarafi bili, ali ipak je to kverneland...

Sve u sveu, sad sam prepricao cijelu emisiju, i moram rec da svi koji imaju mogucnosti da si ju skinu i da pogledaju, jer je predobro...


Ne mogu docekat da krenu u vrsidbu. Dobro oni englezi na forumu kazu, bit ce cijevi za presipavanje omotanih oko svake bandere...
 
Na vrh