• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo 4506s struja

peter1995

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Poruka
8
Zdravo. Prvo se opravičujem ker ne bom pisal v hrvašcini ker je na žalost ne znam. V popravilo sem dobil deutza torpedota 4506s. Na njemu sem uspešno naredil generalno obnovo motorja. Sedaj je pa na vrsti električna inštalacija ( traktor je ni imel ker so vse potrgali dol in zadevo vžigali na zaganjač). Tukaj nastane problem ker je treba začeti vse znova.
Lepo bi vas prosil če bi obstajala kakšna shema oz še bolje kam gre kakšen kabel.
V konfiguraciji imam 2 stopenjsko ključavnico z priključki: 30, 30, 56, 57, 54, 15, 58.
Avtomat za varnostne utripalke hella ts13 sae oc77 z priključki: 15, 30c, 49, 30, 58b, 30b, 31, L, R, 49a
Iskrin avtomat za smernike AEP1103 z kontakti : C, 49a, 49, 31, C2.
Večfunkcijsko stikalo z kontakti: 56d, R, L, 49a, ter še z dvema kontaktoma( eden na ohišju eden na žici)
Originalni rele za luči r201 252 z kontakti: 81a, 31b 15, 56a, 56, 56b

Avtomat za vžig sem že zvezal.
Zanima me tudi vezava lučk na armaturki za oljni tlak, filter za zrak akumator itd. Inštalacijski snop motorja je sicer nov ampak jezi me sicer vezava na armaturko.
Jaz se vam lepo zahvaljujem za vsakršno koli pomoč. Ko bo zadeva delovala posredujem natančo električno shemo.
P.s. po original deutzovi shemi sem že poskušal delati vendar se iz knjige nič ne vidi vredu. Če je kdo že to radil se toplo priporočam za samo orientacijo ker mi to vezanje kablova ne ide baš dobro.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
Ak ti može pomoći, imam shemu za Štore. Farbe žica nisu iste kak na Torpedu, ali oznake kontakata na elementima jesu. Jedino je razlika u shemi za alternator.
 

Pegas

Novi član
Tu od
15 Ožu 2016
Poruka
12
Mislim da je ovo shema bas za torpedo tvoj
 

Prilozi

  • FB_IMG_1582025234704.jpg
    FB_IMG_1582025234704.jpg
    70 KB · Pregleda: 107

Najnoviji postovi

Na vrh