• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo 4806 ili IMT 539, koji kupiti

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
deutz je puno bolji od 539 i to nitko nemože pobiti!! natovari na 539 4m drva na prikolicu i šaltaj svako brdo a sa deutzom samo 4. i gas tako da su i u prijevozu blizu... puno sigurniji za sve poslove imt se diže strašno, a ovo za mjenjać na deutzu su babske priče ako se pazi na traktor i pametno radi s njim nemaš nikakvih problema! ako si kupio traktor sa dobrim mjenjačem godinama nebudeš moro ga ni taknuti...dijelova ima bar kod nas i nekvari se ništa hidraulik je sasvim oke. mi smo imali i 4006, 4506. 4806 i sad 6206 nemaš problema s vodom i antifrizom teži traktor možeš bit siguran da ćeš izać iz bilo kojeg blata a ne se zabacat kao sa 539....samo smo radili mjenjač na 62 jer smo ga kupili u kvaru i to nije bio strašan kvar.. a sad je već proban na polju i u šumi tako da nema greške. i da treba sve čimbenike dobro pogledati kod kupnje traktora a ne samo ono što ste ćuli priće da je nekome iskako iz brzina to u najviše slučajeva znaći da je neispravan feder koji košta 5kn i promjena njega traje pola sata zato nemojte pljubat po traktoru koji pojede imt-a kad hoće.. Sretno i čestitke na traktoru ;)
 
Posljednje uređivanje:

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
deutz je puno bolji od 539 i to nitko nemože pobiti!! natovari na 539 4m drva na prikolicu i šaltaj svako brdo a sa deutzom samo 4. i gas tako da su i u prijevozu blizu... puno sigurniji za sve poslove imt se diže strašno, a ovo za mjenjać na deutzu su babske priče ako se pazi na traktor i pametno radi s njim nemaš nikakvih problema! ako si kupio traktor sa dobrim mjenjačem godinama nebudeš moro ga ni taknuti...dijelova ima bar kod nas i nekvari se ništa hidraulik je sasvim oke. mi smo imali i 4006, 4506. 4806 i sad 6206 nemaš problema s vodom i antifrizom teži traktor možeš bit siguran da ćeš izać iz bilo kojeg blata a ne se zabacat kao sa 539....samo smo radili mjenjač na 62 jer smo ga kupili u kvaru i to nije bio strašan kvar.. a sad je već proban na polju i u šumi tako da nema greške. i da treba sve čimbenike dobro pogledati kod kupnje traktora a ne samo ono što ste ćuli priće da je nekome iskako iz brzina to u najviše slučajeva znaći da je neispravan feder koji košta 5kn i promjena njega traje pola sata zato nemojte pljubat po traktoru koji pojede imt-a kad hoće.. Sretno i čestitke na traktoru ;)

Za ovih par dana kako ga koristim vidio sam koliko je sposobniji od 539, to je strasno, cini mi se nema brda uz koje ne bi uzasao sa punom prikolicom stajskog djubriva i to drugom brzinom, takav dojam odaje :) Sa mjenjacom sam zadovoljan, ispocetka sam se zezao jer nisam znao saltati bas najbolje dok nisam usao u fazon gdje koja brzina uklapa. Hod kratak, ma super. Sad trazim neki plug za njega, rekose mi da ne uzimam nista ispod IMT 756 jer navodno ce gaziti brazdu ako uzmem neki malo manji plug.

Hvala na cestitkama :partyman:
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
e pa o tome sam vam govorio ;) ali on u brdo po asvaltu ide u 4. samo da znate!
iz osobnog iskustva znam da je za njega rođen 756 jer imam baš taj i radili smo s njim sa 4806 i 4506 prekrasno poklapa brazdu!
 
Posljednje uređivanje:
B

budanec

Guest
Pa iskreno je.... imt i torpedo...
Ma torpdu ne možeš nadat lamele to je rekreativni traktor bar je imt tu u prednosti.
Hidrulik loš opečeš se na njega kad je loš.
Vidiš i sam da su stavili novu korpu lamelu samo da se rješe traktora.
Sigurno je išao mjenjat to da proda traktor.
Prodao ga je jer ga je naživcirao do bola u to se kladim.
Taj 48 je za jedan hektar zemlje i dovest malo drva niš više.
Njega puno stvari boli a to i sam znaš.
A 539 nema takvih točki ima svojih boljki ali opet bolji je nema šarafanja .
Hidrulik savrešen mjenjač dobar motori osrednji.
Drugo mu se ne kvari.
A i kod nas je torpedo skuplji .
A znaš i sam da nema orginal dijelova.
E kaj bi te ve moj stari napljuskal kaj balavca!
imam torpeda s 7000rs samo smo jemput mjenjali lamele prije leto dan.A kaj sereš da iskače s brzine, nigdar v životu nije iskočil s brzine.Snage ima u izobilju, plug bolje vleče nek neki jači.On se nemože uspoređivati s imtom!
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
E kaj bi te ve moj stari napljuskal kaj balavca!
imam torpeda s 7000rs samo smo jemput mjenjali lamele prije leto dan.A kaj sereš da iskače s brzine, nigdar v životu nije iskočil s brzine.Snage ima u izobilju, plug bolje vleče nek neki jači.On se nemože uspoređivati s imtom!


e to too :))
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
S obzirom da je čovjek kupio traktor,a tema ide u besmislene rasprave tema ide pod ključ.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh