• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

torpedo rx 170 pomoč

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Imaš i u Tomici majstora, to ti je još bliže, majstor je ok..
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
dali ko zna zašto rx sporije diže hidraulik kad se ugrije obadve pumpe nove metite filter od ulja nov jel se to može podešavat brzina dizanja ili je nešto pri kraju
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
jesi li saznao gdje je problem na tvome traktoru?ako nisi javi se da ti objasnim.jedna stara boljka tih motora vrlo jednostavna za riješiti.
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
RIJEŠIO SAM PROBLEM na traktoru pali ko mina ipak nije imo dosta goriva sad je dobijo malo dima na auspuh ali pali ko mina
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Mislim da na momo traktoru fendt 4s je isti razvodnik kako na RX-u, pa vas molim za pomoć. Imamproblema sa tim razvodnikom, (kocka) mijenjao sa gumise na njemu i od tad su krenuli problemi. Grije mi se ulje u sitemu zato kad podignem prikljucak po zvuku motora osjecam da pumpa stalno tjera ulje i kad prikljucak oostigne zadanu visinu, a u normalnim okolnostima se tad ulje pusta u kruzenje, dok kod mene pumpa i dalje trpi pa se grije ulje i sve ostalo. kako to rijesiti, sta je rejsenje nova kocka ili se da nesto popraviti.
 

mrtacmek

Novi član
Tu od
20 Ruj 2012
Poruka
20
na takvim motorima nećeš vidjeti crnog dima ni kad ga opteretiš do gašenja motora.što se tiče težeg palenja provjeri "rišlag" ventil na boš pumpi.
deutz motori dime ali pod velik opterečenjem a što se tiće bjelog dima to ti moze biti od vode u gorivu ili ti je dosal kroz auspu ako je mašina staja duže vrjeme vani a paljene nema dobro kompresiju,dize ti nisu isparavne ili ti je pogrešno poštelano paljene na zubčanicima kad otvoriš poklopac da dođeš do pogona od boshpumpe bregaste uljne pumpe i radilice
 

mrtacmek

Novi član
Tu od
20 Ruj 2012
Poruka
20
moguče da ti je pumpa otišal je današnje pumpe nisu više baš kvalitetne jednostavno se zbčanici pojedu i nediže više a ulje se grije
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Kolega, malo si zalutal, tema je stara malo više od 2.5 godine, vjerujem da je problem već riješen....


Molim te obrati pozornost na starost tema...
 

Najnoviji postovi

Na vrh