• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

torpedo75a

torpedo75a

Član
Tu od
9 Ožu 2013
Poruka
64
Pozdrav svima, zovem se Dražen. Od traktora ima torpedo 75, štore 402 i zetor super 50. Na zetoru mi je otišao blok, pa ako netko ima takav traktor (motor, ili samo blok) nek mi se javi. Taj traktor mi je bitan, jer je na njemu pripasan kran, a lakše mi je zamjenit motor, nego ponovno taj kran pripasavat na torpeda (najveći problem je što bih mu morao skinut kabinu). Od strojeva imam još: kombajn (class compact 30), balirku (welger 45), roto kosu, i ostale strojeve koji su mi potrebni, što nemam posudim od susjeda i tako...
 
Na vrh