• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trajnost dizelskog goriva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Uzeću ja ako ti netreba,rus pije sve, šalji broj od susjeda na p.m.
Ja sam bil prvi ponuđač za odvoz, još tam na početku teme ;)
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
A očemu vi brijete :shock:
Svu tu svetu tekučino (nebitno plava,žuta, crvena .........) koju mislite na prolječe ispustiti, metnite na stranu i javite na pp lokaciju

Mislis na ovo ? To nije ozbiljno shvaćeno
Mogo si napisat

Otkupljujem sve odojke po 10kn/kg i mozda se neko za 10 godina javi
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Mislis na ovo ? To nije ozbiljno shvaćeno
Mogo si napisat

Otkupljujem sve odojke po 10kn/kg i mozda se neko za 10 godina javi

-poštovanje
-javljam se u vezi vašeg oglasa za odojke,imam 40 kom. , samo me zanima - niste napisali na koju adresu ih mogu dovesti i koliko dugo trba čekati isplatu ( mislim nije mi hitno ,mogu čekati i duži period - do 10 god. ,) samo mi je stalo da ih se riješim - mogu ih i dovest očišćenje ak van nije problem dao bih vam i 50 kn po komadu što sam klao - samo da mi ostanu crijeva za roštiljke
-unaprijed hvala i nadam se brzoj trgovini
- s poštovanje :davor
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
I? Ja dam bolju cijenu
Ja ni nisam mislil platiti ;)
Mislis na ovo ? To nije ozbiljno shvaćeno
Mogo si napisat

Otkupljujem sve odojke po 10kn/kg i mozda se neko za 10 godina javi
Izgleda da i nije ozbiljno shvačeno čim se niko nije dosad javil :rolfer:
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
Po ovom što čitam, eurodizel star 5-10 godina čuvan u zatvorenom crnom plastičnom kanisteru baš za gorivo u podrumu daleko o svjetla bi se onda mogao koristiti u novijim turbodizel motorima?
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
Pozdrav, stari mi kaze da plavi dizel moze stajati milijun godina u plasticnom kontejneru jer je u zemlji milijarde godina, pa me zanima kolko moze stajati u skladištu i kako da mu objasnim da je bolje nista ne znati nego malo znati?
Lp
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Najlakše mu budeš objasnil gda se zaštopa dovod goriva, filteri......i traktor stane.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Ali zato gorivo skladištite na benzinskim pumpama i kad sfali idite tankati. Zašto ga skladištiti po razno __raznim kanistrima?
Ili bi možda pomoglo da taj kanistar sa diesel gorivom uskladištite negdje u vrtu iskopati rupu od najmanje dva metra dubine i zatrpati, pa valjda bude dobro na duže vrijeme.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Navodno ni spremnici na automobilima više ne budu plastični kontejneri.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Pozdrav, evo mene opet sa skoro istim pitanjem :zubo:
Ugl u čišćenju garaže i šupe sam "pronašao" limenu bačvu punu plavog, pretpostavljam da je gorivo staro 3 godine, otac je imao ambicioznih planova tada (od kojih je ubrzo odustao) a kako mu više ne treba ni nafta ni ulje ni traktor, a imam i lanjskog goriva više nego dovoljno, pitanje je što sada s tim, dali je to pametno koristiti u ne-modernom traktoru?
Druga je stvar što nemam ni kad raditi s traktorom, tako da imam goriva za 5god po sadašnjoj situaciji.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,999
Zašto nitko nikad u mom kraju ne nađe bačvu goriva s kojom ne zna šta da radi 😢
 

Najnoviji postovi

Na vrh