• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

traktor do 2000 e ?

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Sve je to ova naša politika isposlovala. Od rata pa nadalje se selo i poljoprivreda sustavno uništava nemilice. Konacno su uspjeli. Ja kad se setim prije 15 godina su moji imali sabirno mjesto i laktofrize di su ljusi iz celig sela nosili mlijeko. U selu je u prosjeku svaka druga kuca imala krave. Sad u selu samo u 5 štale ima krava i to su tri kaj imaju farme(moj ujak i još dva) a ovi dva gazde imaju po dve kravice kaj za sebe imaju sira i domaceg mleka.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Mislim da ste se malo zanijeli i izgubili u temi , sada je obisano ono što ne pripada ovdje , a ako nastavite ili zaključavamo temu (nepopularna mjera) ili opomene (još nepopularnija mjera)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
:thumbup: Savi, politika je za političare, a za sve ostale je URSUS C-335 :D:D:D

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
U tebe nešto kao ona reklama ''............ za sve ostalo tu je mCard''
Tako i ti , za sve živo tu je mali medo , e pa ako ćemo tako onda moram i ja da favorizujem vladimirca :(y):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Od tri navedena moj glas ide malom Medi
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Taj je vec jako dugo na njuskalu!!!
Takav traktor imam ja,e sad u oglasu pis da je 60 konja a meni pise kad pomnozim kilovate sa 1.36 40 konja pa bi molio nekog ako zna sa sigurnoscu koliko su ti traktori konja jer sam cuo svasta.
Nije odgovarajuca tema ali eto!!!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Savo uhvatil si me nespremnog, vladika ili medo, pitanje je sad?
Kod mene je imt van bilokakvog odabira, neznam zašto ali nevolim ga i točka, mada je to malo sra... 533 bio glavni traktor i digao dedu od poljoprivrede do pilane na to što je danas i skidam mu kapu ali ga nemam u želucu i točka. Koliko je taj 533 proradil teško da ima istog, navukel se trupaca i trupaca, odradil hektare i hektare, pretovaril i natovaril tisuće kubika građe sa viljuškarom (po 5-6 moži je znalo biti ma prvom kraju plus utezi), ali nikad mi nije sjel i tak je kak je!

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
A gle svi imamo nekaki svoj ukus meni osobno su ruski traktori na prvom mjestu!!!
Eh da je dobit na lotu pa uzet zemlje za radit odma bi kupio KIROVEC pa da vidis posla!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ta pedala je kvačilo za kardan , znači nezavisno kvačilo

A što se tiče ovoga sa linka , čim on ima samar naprijed i neko mu je još i boju promijenio ja taj traktor nebi ni pogledao a još mu i cijena previsoka za takvo stanje i da nije dupla vuča
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ovo odvojeno kvacilo kardana je prava stvar osobito za berac zlata vrijedi!!!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Bolje je ono kao na MTZ52 kojim se rukom komanduje , praktičnije je
 

Najnoviji postovi

Na vrh