• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

traktor pod kreditom

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
konkretno išel gledat jedan traktor star 4g,veli lik da ima kredit ali nema veza sa traktorom,kako to provjeriti jer ti u banci niko nebu dal podatke,a i traktor ne stoji na njega nego na brata od šogora,inače traktor je u dobrom stanju i več bi ga uzel da mi nije sumljiv.
 
U

USRO

Guest
konkretno išel gledat jedan traktor star 4g,veli lik da ima kredit ali nema veza sa traktorom,kako to provjeriti jer ti u banci niko nebu dal podatke,a i traktor ne stoji na njega nego na brata od šogora,inače traktor je u dobrom stanju i več bi ga uzel da mi nije sumljiv.

Dignul je kredit da kupi traktor. Kredit ne mora nuzno biti vezan za traktor/auto. Ako ima sve knjizice (bez nekakvih natuknica) i traktor je na njegovo ime, ti kao kupac nemas nista sa bankom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
konkretno išel gledat jedan traktor star 4g,veli lik da ima kredit ali nema veza sa traktorom,kako to provjeriti jer ti u banci niko nebu dal podatke,a i traktor ne stoji na njega nego na brata od šogora,inače traktor je u dobrom stanju i več bi ga uzel da mi nije sumljiv.
A kaj si našel? Kaj si našel?:eek:
 
V

VTZ

Guest
a i traktor ne stoji na njega nego na brata od šogora,.

Pitanje je kako će biti s prijenosom, jer ti ustvari traktor kupuješ od druge osobe. A možda je traktor kupljen i na lizing, pa je vlasnik traktora banka, sve dok se on ne otplati.

Zato prvo trebaš jako dobro ispitati sve oko toga, da ne bi bilo problema oko prijenosa...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
konkretno išel gledat jedan traktor star 4g,veli lik da ima kredit ali nema veza sa traktorom,kako to provjeriti jer ti u banci niko nebu dal podatke,a i traktor ne stoji na njega nego na brata od šogora,inače traktor je u dobrom stanju i več bi ga uzel da mi nije sumljiv.
da ni on mozda jamac bil pa otpeljal traktor?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
nikak. Traktor samo mozes kupiti od onoga cije ime i prezime pise u papirima, a bez posebnih opaski. I platiti biljezniku da sastavi kupoprodajni ugovor i kod njega ga potpisati i ovjeriti potpise.
 
Na vrh