• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

MatekJoza

Novi član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
1
Pozdrav svima,

Zanima me koja je sada marka gume dobra,neka srednja kvaliteta.
Htio bih kupiti straznje gume za ursusa c335,dimenzije 12.4-28. Gdje bih ih mogao kupiti, opcija je i Slovenija, kak bi bilo najbolje?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ovo je više za suho i cestu, za po blatu i skliskom baš i nisu nešto. Imam takve na jednom traktoru a na drugom one sa tri crte i daleko su bolje te sa tri crte u blatu i na masnom terenu.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Pozdrav svima,

Zanima me koja je sada marka gume dobra,neka srednja kvaliteta.
Htio bih kupiti straznje gume za ursusa c335,dimenzije 12.4-28. Gdje bih ih mogao kupiti, opcija je i Slovenija, kak bi bilo najbolje?

Dno su ti indijske gume, e sad jel bolja indijska sa vise platana ili neki seha, mitas, trayal ili cultor s manje platana za iste pare,ne znam:(think):
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovo je više za suho i cestu, za po blatu i skliskom baš i nisu nešto. Imam takve na jednom traktoru a na drugom one sa tri crte i daleko su bolje te sa tri crte u blatu i na masnom terenu.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk

Imam te s tri crte nisu nesto pa sad da ove probam mozda ce duze na cesti durat u srijedu stizu dovoz im je besplatan
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,264
kupujem gume za universal 13.6 28 i nakon istraživanja nekak sa bliže odluci za mitas ac 85 340 85 R28 ima li tko takvu gume i kak su se pokazale. u dom križevci 3300 kn/kom za cash
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod mene na Exploreru Continental AC 85, gume su dobre, zadovoljan. Mislim da ti to ista guma, samo je drugi proizvođač.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dali ima ko te Seha na pogonskim kotačima više od godinu dana pa ispriča kako ide,dali se deru? Dali vrijedi ih kupit ili bolje ić na mitas/petlas koje poznam.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako si za posel koji radiš zadovoljan s dosadašnjom markom, zašto mijenjati?
Na ovom forumu sam čital da su Mitas radijalke dobre gume. Imam ih 4 godine, ali još nisu napravile ni 500 rh. Ripne ni kod novih nisu posebno velike, ali ja sam za svoje potrebe s njima zadovoljan. Kolika im je trajnost, to ne znam. No ako buju izdržale još 5-6x toliko, onda ih ja, za svoga života, ne bum trebal mijenjati. :icon_wink:
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Radi razlike od 250 eura! ...ako su donekle kao mitas ili petlas super.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Uzimam nove gume 7,5-18 pogonske ripnjace, bkt indijska je 600 kn komad, a petlas 650 kn, vise vucem na petlas ali me zanimaju iskustva, dosta idem po velikom blatu
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
Pozz,treba mi pomoc. kupujem gume u dimenziji 12.4-32,u ponudi bkt i seha koja je skuplja 150 kn. planiram po gume u bih jer dobijem i povrat poreza ima tko iskustva s navedenim markama,obje su s 8 platana?
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Ima li netko na traktoru Alliance gume i kakve su ? Kakva je ripna,dali se čisti od blata,dali puca ? Uzimam nove za malog fergusona pogonske,dali da uzmem njih ili Cultor gume koje su malo skuplje ?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Alliance nisam imao, ali bi trebale bit oke guma.
Cultor imam na malom, ja zadovoljan.
Tri godine su gore, ne troše se pretjerano, ne pucaju za sad i dobro se čiste.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ja imam Cultor skoro godinu dana, za sada super guma i nema znakova trošenja, no rano je za pohvale.
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Kod mene su Allianc došle na traktoru, evo već 5 god služe

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Danas naručene gume marke Cultor-1300 kuna komad. U petak stižu kod vulkanizera a u subotu ćemo obuti fergusona,dobit će nove cipele :) ... Taman kad ovaj snijeg ode,bit će spreman za rad.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,452
Koja dimenzija? Na traktoru imam zadnje cultor prednje petlas, za ovo malo sati zadovoljan sam s jednim i drugim mada se vidi da su cultor kvalitetnije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh