• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tražim radionički priručnik za MF 135

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Molio bih ako neko ima da mi posalje na mail radionički priručnik ili katalog rezervnih dijelova za Massey Fergusona 135 :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ima kod Šveđana ali moraš da se registruješ na forum kako bi ga skinuo.Ako ti je problem da se registruješ, skinuću ga ja pa ću ga postaviti na dostupno mesto.:D
http://www.maskinisten.net/downloads.php?view=detail&df_id=227
http://www.maskinisten.net/downloads.php?view=detail&df_id=305


Ha-ha-haa.... i ja sam tamo logiran,ne mogu pratiti forum jer je većina na švedskom no uz Google prevoditelj se snalazim. Imaju manji dio foruma na engleskom.... a najbolja stvar je DOWNLOAD dio - ko razumije engleski ili njemački - ma to je prava riznica.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ha-ha-haa.... i ja sam tamo logiran,ne mogu pratiti forum jer je većina na švedskom no uz Google prevoditelj se snalazim. Imaju manji dio foruma na engleskom.... a najbolja stvar je DOWNLOAD dio - ko razumije engleski ili njemački - ma to je prava riznica.
Kak tam stoje stvari ? ..ja sam se registriral ali nikako da mi admin aktivira nick ..dobio email od njih kliknem link ..bla,bla,bla ali se i dalje ne mogu logirati ?
Daj pošalji email nekome gore da me aktiviraju ...nisu valjda zatrpani snijegom
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Kak tam stoje stvari ? ..ja sam se registriral ali nikako da mi admin aktivira nick ..dobio email od njih kliknem link ..bla,bla,bla ali se i dalje ne mogu logirati ?
Daj pošalji email nekome gore da me aktiviraju ...nisu valjda zatrpani snijegom

Budem poslal poruku Holgeru... on je tam administrator,samo mi pošalji koji si nick.

Najbolje ti je otprti Google prevoditelj i sva pitanja i upute koje ti izbaci na švedskom odmah prevađaj na engleski ili njemački (koji već kužiš). Ako probaš s švedskog na hrvatski dobiješ neku kemiju koju ne kuže ni šveđani ni hrvati :) pol ostane švedski a pol pravopisno korektni hrvatski kojeg ni ovi v akademiji ne kuže. Npr:izraz plauzibilan. WTF??? Treba Guglu da skuži da mi tu riječ bolje kužimo ako ju prevede kao "prihvatljiv".


I za kraj.. .samo da vam ovo kažem:

Avstannade projekt har nog de flesta som skruvar hemma, något iallafall
Men alla idéer kan ju inte lyckas, jag har några oavslutade det största är min huslastbil, den får jag ofta dåligtsamvete över, därför den finns tillsalu här på forumet, känner just nu att jag inte vill lägga min energi på den utan sattsa på andra idéer och projekt, för idéer saknas det inte livlig fantasi och tankar om de mesta tänkbara och otänkbara saker att fixa/bygga/förbättra/utveckla eller köpa in för olika ändamål det är min tankeverksamhet i ett nötskal har även några mindre projekt som jag inte skulle vilja säga avstannat utan bara väntar på engagemang eller delar alternativt någon användning eller köpare
motorrenovering på en trädgårdstraktor: ska låna hem en avdragare för att få av svänghjulet.

Baš tak...
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znal sam da sam nekaj zaboravil , nick je puknuti1
Mislim da sam se registriral isti onaj dan kad je kiraj postavil linkove
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Znal sam da sam nekaj zaboravil , nick je puknuti1
Mislim da sam se registriral isti onaj dan kad je kiraj postavil linkove

Zato te nisu pustili! Zguglali su oni kaj znači "puknuti" i ne puštaju te med sebe... misle da si neki terorist.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zato te nisu pustili! Zguglali su oni kaj znači "puknuti" i ne puštaju te med sebe... misle da si neki terorist.
onda nemoj ni slati email , možda povežu konce pa i tebe zbrišu :lol:
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Problema pri registraciji ima dosta ljudi kojima sam preporučio ovaj Švedski forum ali treba poslati poruku ,administratoru ,može i na Engleskom .Ubrzo posle toga aktivira nalog.
 

Najnoviji postovi

Na vrh