• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trebam Pomoc

Kula

Novi član
Tu od
8 Kol 2017
Poruka
11
Imam problem ali prije nego pocnem molim vas bez nakiljanja moj hrvacki nije bas najbolji pa neke rijeci neznam ali znam onaj Ko mi zeli pomoci razumjece imam problema sa kozijim papcima(mozda se kaze drugacije )kod nas je jako mokro pa imam problem neke koze nemogu ni hodati podizu nogu pokusala sam cistiti sa nekim preparatima koje sam dobija od drugih kozara ali ne pomaze jedino mjesto koje je suho je gdje spavaju pa neke leze unutra ali ako hoce jesi ili izaci na pasu puno blata i vode pomozite ako znate sta da radim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Kako misliš da je kod vas jako mokro, pa zar nije u Australiji suho i vruće???
 

gabro

Član
Tu od
4 Kol 2013
Poruka
860
Ajde sad nije bitno je mokro ili suho!!!:icon_e_wink:

Prvo; papke moraš obrezat to je najlakše sa škarama za lozu ili vočke, i to što više to bolje!!! treba pazit da ne ideš toliko duboko da krene krv,možda je najbolje da se javiš nekom veterinaru koji to zna!!

Drugo; papke tada naprašit "modrom galicom", bakreni-oksid, po mogučnosti bolan papak zamotati i dok ne prođe koze držati na suhom!!!

:icon_e_wink:
 

Kula

Novi član
Tu od
8 Kol 2017
Poruka
11
Ajde sad nije bitno je mokro ili suho!!!:icon_e_wink:



Prvo; papke moraš obrezat to je najlakše sa škarama za lozu ili vočke, i to što više to bolje!!! treba pazit da ne ideš toliko duboko da krene krv,možda je najbolje da se javiš nekom veterinaru koji to zna!!



Drugo; papke tada naprašit "modrom galicom", bakreni-oksid, po mogučnosti bolan papak zamotati i dok ne prođe koze držati na suhom!!!



:icon_e_wink:[/QUO


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kula

Novi član
Tu od
8 Kol 2017
Poruka
11
Ajde sad nije bitno je mokro ili suho!!!:icon_e_wink:



Prvo; papke moraš obrezat to je najlakše sa škarama za lozu ili vočke, i to što više to bolje!!! treba pazit da ne ideš toliko duboko da krene krv,možda je najbolje da se javiš nekom veterinaru koji to zna!!



Drugo; papke tada naprašit "modrom galicom", bakreni-oksid, po mogučnosti bolan papak zamotati i dok ne prođe koze držati na suhom!!!



:icon_e_wink:[/QUO


Sent from my iPhone using Tapatalk



Papke obrezujem redovno ali blato uge izmedu I tako postaje mekano a zage i na vrhu nokta pa to kad oskecem smrdi nisamo bas sigurni koliko smijemo odsjeci jer je papak sad mekan ne kao ljeti ali hvala probacemo naci modru galicu i Zamorati


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kula

Novi član
Tu od
8 Kol 2017
Poruka
11
Kako misliš da je kod vas jako mokro, pa zar nije u Australiji suho i vruće???



Mi zivimo u Melbournu ovde je prilicno jednako kao i kod vas samo obrnuto mi imamo snijega sada I temperatura je samo 2-3 ispod nuke pa do 15 po danu Malo toplije nego kod vas a za Bozic je vruce do 45 ali ovde zato sto nije jako hladno i snijeg je samo na planinama nase koze idu na pasu i zimi jer je trava zelena ne raste bas ali je ima ali onda imamo ovakih problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Imas za uzeti sprej za papke pa nasprejas od toga bi im trebalo biti dosta bolje a mozes napraviti bazen dubok neki 10 cm a duzine oko 2 metra stavis ga na ulazu u stalu dje budu koze i u bazen stavis spuzvu te debljine modre galice i vode da bude sve pod vodom i kad ulaze i izlaze to ce im cistiti papke isto moze biti da u stali dje budu da je mokro trwba nekad pokidati

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Na vrh