• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trebam savjet!

Johny

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
135
Pozdrav! Imam 6 australorpa, sad su oko 5 mjeseci. Danas sam ih išao hraniti i imao sam što vidjeti! U kokošinjcu dvije kokoši bez glave, jedna van kokošinjca bez glave a tri kokoši fale. Da li je to mogla napraviti neka životinja ili se radi o ljudskoj zlobi?! Hvala
 
I

ihorzic

Guest
- tvor podavi , odsjeće glave

- lasica podavi . popije krv i poslaže ih

- lisica počerupa , razdere i raznese okolo
 
M

MFOsijek

Guest
Pozdrav! Imam 6 australorpa, sad su oko 5 mjeseci. Danas sam ih išao hraniti i imao sam što vidjeti! U kokošinjcu dvije kokoši bez glave, jedna van kokošinjca bez glave a tri kokoši fale. Da li je to mogla napraviti neka životinja ili se radi o ljudskoj zlobi?! Hvala

Mojoj susjedi je pas lutalica došao u dvorište i potamanio dosta koošaka. Tako da je moža i to uzrok.
 
H

Hrvach

Guest
Nije lasica... Tvor ili kuna, ako nije to dvoje nije ništa. Kod mene su se pojavile kune i na isti način mi ubile 2 grlice. Pošto znaš kolko smo blizu jedan drugome i da nas samo sava dijeli velika je vjerojatost da su došle i kod tebe. Šuma ti je blizu, hrane imaju tak da žive ko u raju. Ja sam se svojih riješio slučajno, trovao sam štakore i od onda ih više nema, izgleda da su pojele otrovane štakore ili su nabasale na otrov. Postavi zamke s mesom ili razbijenim jajem da poloviš tu gamad. Ove godine ih dosta ima, kod moje bake koja je na 500m od mene su se tvorovi šetali u sred bijela dana po dvorištu.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Možda nije tema ali interesantno koliko se razne divljači nastanilo u blizini ljudskih naselja . Prošli tjedan smo u krugu tvornice ( istina zaraštenom ) vidjeli čaglja .
 

Najnoviji postovi

Na vrh