• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trebam savjet.

Vucko89

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
2
Postovani, posto sam novi i na forumu i u kozarstvu poceo sam sa malim stadom od 5 jedinjki. I prosao je proces parenja koze su gravidne trebale bi se koziti od 20.02.do15.03. I jutros sam nasao da se jedna okozjla prije vrdmena okozila je mrtvo jare. Dal je moguce da je odbacila taj uginuli plod a da se drugi u njoj normalno razvija ili sta vec.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855
To bi bio medicinski fenomen.
Također javite se što prije veterinaru kako bi započeo liječenje.
Sve je teško reći bez pregleda jer nitko osim onoga tko pregleda kozu ne vjerujem da može stajati iza toga što kaže..
 

Zivina19

Član
Tu od
9 Velj 2019
Poruka
171
Veterinar je obavezan kako bi ustanovio koji je uzrocnik pobacaja. Ako je virusni/bakterijski mogao bi se prosiriti stadom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh