• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tresilice maslina

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ne razumijem, pod temom Vaša pitanja u vezi s radom foruma pitanja o uzgoju maslina, IMT traktorima...itd? :shock:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zaja kaže:
Ne razumijem, pod temom Vaša pitanja u vezi s radom foruma pitanja o uzgoju maslina, IMT traktorima...itd? :shock:
Upravo zato jer nedostaje dio u nazivu PDF-a
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
puknuti kaže:
Upravo zato jer nedostaje dio u nazivu PDF-a

Neznam ništa o PDF-u, al ne vidim šta nedostaje u nazivu foruma i dodatnom objašnjenju ispod naziva:

Obrisan neispravan link.

Dakle neznam kako bi neko mogao shvatiti da se u ovom podforumu postavljaju pitanja o tresilici maslina, autoprikolicama, hidraulici na IMT-u, nasadima oraha ili pritisku na diznama? :scratch
 
A

Alen

Guest
zaja kaže:
Ne razumijem, pod temom Vaša pitanja u vezi s radom foruma pitanja o uzgoju maslina, IMT traktorima...itd? :shock:
E moj zaja... A što reći? Sve znaš...

Bobo,mario,swizac-gdje ste?

Imaju teme i forumi gdje se to sve može smjestiti ali očito to nema tko napraviti.

Pozz od bivšeg admina...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Alen smiri se.

Ja sam prebacio post.

Čovjek je zato postavio pitanje ovdje jer se ne treba registrirat, možda nezna, možda mu se neda.....
 
A

Alen

Guest
mario kaže:
Alen smiri se.

Hehe,nisam se je ni uznemirio da bi se smirio....samo što ovdje nema nikakvog reda i to je činjenica. A ti reci što hočeš meni sasvim svejedno,imam drugih briga nego da se sekiram oko tog foruma.... a možda nisi dobro pročitao:
zaja kaže:
Neznam ništa o PDF-u, al ne vidim šta nedostaje u nazivu foruma i dodatnom objašnjenju ispod naziva:

Obrisan neispravan link.

Dakle neznam kako bi neko mogao shvatiti da se u ovom podforumu postavljaju pitanja o tresilici maslina, autoprikolicama, hidraulici na IMT-u, nasadima oraha ili pritisku na diznama? :scratch

Mario?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zaja kaže:
puknuti kaže:
Upravo zato jer nedostaje dio u nazivu PDF-a

Neznam ništa o PDF-u, al ne vidim šta nedostaje u nazivu foruma i dodatnom objašnjenju ispod naziva:
Dakle neznam kako bi neko mogao shvatiti da se u ovom podforumu postavljaju pitanja o tresilici maslina, autoprikolicama, hidraulici na IMT-u, nasadima oraha ili pritisku na diznama? :scratch
Dužan sam ispriku , ja stvarno do sada nisam vidio ovo u zelenom okviru , cak sam i sam došao u napast da ovdje postavim temu .
Hvala na razumjevanju
1z5ptvl.jpg
 
B

Bobo

Guest
Decki moji... Bobo ne zna kud da se okrene, a kamo li da stigne i po forumu raditi...

Sredjivanje foruma preko zime, a vaznije stvari sad, u sezoni. Bar sto se mene tice...


Zaja, sto se nerviras oko takvih stvari? Svejedno su to teme kojekakvih "padobranaca" koji samo ulete, postave pitanje i nikad ih vise. Bas kao ovaj s maslinama...
 
A

Alen

Guest
Bobo kaže:
Decki moji... Bobo ne zna kud da se okrene...

Ajde ti Bobo moj na kavu prvo ujutro kod neke mlade konobarice a dalje čemo lako...
To ti je moj recept i djeluje.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Znao sam što piše u tom zelenom kvadratiću jer sam ja to napisao.

Tu spadaju pitanja u vezi foruma, registracije i takvih stvari, a to što netko uleti nisam ja kriv.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Bobo kaže:
Zaja, sto se nerviras oko takvih stvari? Svejedno su to teme kojekakvih "padobranaca" koji samo ulete, postave pitanje i nikad ih vise. Bas kao ovaj s maslinama...

Ma ne nerviram se, samo sam primjetio pa se čudim. :?
 
B

Bobo

Guest
Nista cudno, posto mnogo ljudi radi impulsivno, ne gledajuci da postoje posebne rubrike za sve sto se poljoprivrede tice. Cim dodju do dijela vasa pitanja, dovoljno. Tu se pravi nova tema i gotovo...


Sad ce se tema preimenovati u "Vasa pitanja u vezi foruma" i nece vise biti zavrzlama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh