• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trgo Gea iskustva

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
cuo sam,neki dan,da je covjek dobio traktor,,sto ga ceko par godina,od uplate,pisalo par postova u nazad,,ako netko zna,,neka potvrdi,,moju informaciju,,ako je,,hvala bogu,,neka ga sluzi,,:(talk)::(talk):
 
M

MonikaJaros

Guest
Pozdravljam...Molila bih vas za informaciju. Jučer sam slučajno naišla na ovaj forum, pa vidim da se piše o Trgogei. Moj svekar je tamo 2011. avansno uplatio traktor u iznosu od 32 000 eura i nije ga dobio ni dan danas. Ukoliko znate nekoga sa istim problemom, ja bih vam bila jako zahvalna da me uputite ili neka mi se javi na facebook profil Monika Jaroš. Inače smo iz Požege i lijepo smo nasjeli...
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ako ste u sustavu pdv-a,,preostaje vam samo,privatna tuzba,,,ako niste u sustavu,,urgirajte,,preko inspektorata Drzavnog,,,,nazalost,ta firma ne postoji i blokirana je,,tak da nazalost sumnjam u sve to,,
 
M

MonikaJaros

Guest
Tužili smo privatno, pa baš zbog toga ne mogu ovdje javno pisati ( a mogla bih, nadugačko i naširoko)...Što se tiče inspektorata, pokušali jesmo...Kako god da bilo, žalosno je što niti jedan zakon niti institucija ne štite mene kao kupca. Hvala vam i lijep pozdrav !
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja sam urgiro,,preko inspektorata,,izasli van i sve to,,provjeravali ga,,pa skuzili da sam u poreznom sustavu,,pa me otkantali,,rekli da ih tuzim,,da dalje oni nemogu,,hahaha,,,,ma,,sam cu se nazivcirat,,:fiery:
 
M

MonikaJaros

Guest
Ma baš zbog toga što su moji svekar i svekrva krvavo zaradili taj novac, muka mi je od pomisli da ih je netko tako nasanjkao i spremna sam se vući po svim sudovima do zadnjeg dana ak' treba. Strašno i sramotno...:(doh):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A sto je tu cudno ?? Pa ova drzava je utemeljena na lazi i prevarama... stiti lopove i gamad ....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Evo da i ja napišem koju o iskustvu sa Trgo-geom... Dakle od njih sam kupio strižnu kosu Gaspardo i rotodrljaču Maschio delfino 2.30m. Kosa je došla na vrijeme i onako kako sam i naručio, a rotodrljača je kasnila sigurno mjesec i više i što je gore došla je sa letvičastim valjkom, a preko telefona smo razgovorali o packeru i ako se ne varam cijena je plaćena za packer valjak tako da nisam dobro prošao s njima. I tako znam još jedan slučaj gdje je čovjek isto uzeo rotodrljaču od njih i isto naručio packer, a dobio letvičasti tako da mnoge ljude su prevarili...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mislim da nema te osobe koga nisu oštetili,neznam prije ali zadnjih 3-4 godine njihovog rada svakoga su za nešto oštetili.
Rođak je krajem 2006. ili početkom 2007. godine naručio Hurlia xb max 100 sa klimom,ph i pto,zračni sic,normalnim gumama 380-24 i 420-34 te ako se nevaram sa kompresorom. Kasnili su mu sa isporukom traktora 2. mj. i još je došao bez klime,bez zračnoga sica,sa širokim gumama 480-24 i 540-34 i bez kompresora,samo sa pto i ph je došo. Za gume su ga zaje da ih nadoplati on nije htio reko im je da ih skidaju dolje no ostavili su mu gume a nije ništa nadoplatio,za zračni sic se s njima svađao da mu daju iz drugoga traktora šta su i napravili jer je bio plačen no sad ga zaje elektronika i pokazuje mu neku grešku prvih 30. sec. dok se upali traktor onda prestane.Inače sa traktorom je jako zadovoljan,samo ovi u trgo-gei šta tam rade katastrofa i jako žalosno.
 

MeđiMurec

Član
Tu od
13 Sij 2021
Poruka
77
Pozdrav... jel tko ima iskustva sa popravkom traktora u Trgo Gea-i, odnosno Luka Topmax kak se sad firma zove? Na telefon ih se jedva dobije, pa vele zovemo za par dana kad znamo cijenu dijelova... pa ne zovu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Meni su delali veliki sevis i ugrađivali ventil za hidraulično kočenje...ali bilo je to pred 8 let dok su još bili Dobri Max...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
U pm. Oni su u par let promjenili par imena, a po svemu sudeči ako su takvi kakav je prvi dojam možda bolje ne posla imati sa njima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh