• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimer Stihl FS 120

Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Danas sam kosio travu s njim i na rički osjetim vibracije glave za silk, mislio sam da je glava losa i kupim novu ali opet se dešava isto, trešnja nije jaka ali nakon dužeg rada utrne desna ruka od vibracija. Da li tko zna u čemu je problem i kako to popraviti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To ti nema veze,moj isto trese. Dok se uhvatim prave košnje potrošim 2-3 rezervara isto mi utrne ruka da nemogu prstima pomaknut. Ja imam Stihl 45 bez volana,mali je praktičan lagan a jak,no malo mu je problem veča trava kad je preko koljena velika.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel mažeš zglob?.....probaj ponovno namotati flaks....?
45ica nema AV pa je za nju normalno da trese....
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel imaš onaj nož kaj si dobil uz njega. Montiraj ga gore, pa javi dal i dalje trese.
Ili alat ili glava. Ti modeli imaju košuljicu unutar cijevi koji rijetko odlaze, tak da to sumnjam. Osobno mislim da je to prejaki motor za tu getribu...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja FS 120 imam od 2004 godine i prezadovoljan sam do sada samo osla samo membrana a tresla nije nikada..
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ovako na daljinu ti ne preostaje ništa drugo nego razvaliti getribu pa onda cijev. provjeriti ležajeve. Jel često koristiš nož. On stvara velike udare koji nisu zdravi za getribu. Glava je maslačak.:blackeye. Kvačilo dobro odvaja na leru i nema nikakvih čudnih zvukova?
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Noz jako rijetko koristim on inace ovako dobro radi i zvuk mu je dobar ali jedino te vibracije, ako i rastavim gdje mogu naci dijelove?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
pa u svakom bolje opskrbljenom servisu....a ležajeve, ako bude bilo potrebe, možeš nači i jeftinije u spec trgovinama: 609(2 kom), 609-2Z, 6001-2RS..
Pomogućnosti koristi seger kliješta(unutarnja i vanjska)+ plus mala pomoć fena za topli zrak
29x6rn4.jpg
[/IMG]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
mora da je nešto otišlo, ja sa tetkovom fs 120 godišnje potrošim 50 rezervara,i nikad nije tresla niti mi je ruka trnula, a imam svoju fs 45 i nakon 4-5 rezervara počnem osjećat ruke, postanu mi teške i nemam osjeća za male stvari,ali to je normalno.
 
H

hazbinator

Guest
koristim fr 350 i nemam losih iskustava....provjeri sajlu ili ti je kardanski prenos....
 

Najnoviji postovi

Na vrh