• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Trosjed na poklon

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hajde da nađemo novi dom za jedan stari trosjed u dobrom stanju,predobrom čak, tolko predobrom da bi bio smrtni grijeh da završi na smetilištu.Ima jednu manu - nešto mu se pošemerilo,popustilo valjda,kada je madrac na njemu - ah,da ,nisam rekla,to je trosjed na razvlačenje,može se spavati na njemu - zapravo je na njemu spavao deset godina moj sin,sjedilo se nikada nije na njemu,zato i izgleda ko da je iz dučana došao,osim kaj mi je u času neopreza jedno bivše pseto malo poglodalo lijevi rub - jedno tri centimetra,ali se baš ne vidi - ah, da, ta mana je kaj se nemože uvuči konstrukcija sa madracem do kraja, nešto zapinje, bez madraca ide, ali tako je bio i onaj kojeg sam prije neku godinu dala, pa si ljudi malo pošarafili i sada spavaju na njemu. Boja je staroga zlata, šišani pliš, baš se lijepo sjaji, jedno pošteno isisavanje prašine mu je potrebno jer stoji dvanaest godina nekorišten osim kada gosti prespavaju na njemu,ma rijetko,i tako bih ja taj trosjed dala nekome tko ga treba ako si ga želi uzeti.
Postoji još jedna caka - neznam zašto,ali na vrata ga u sobu nismo mogli unjeti.Vrata sobe su 80,ali je zapeo. Pa smo ga kroz prozor kuće - mi imamo prozore od 140,ali mislim da bi i na stotku išao, jer mu je kroz vrata samo centimetar dva falilo kaj ga nismo ugurali.
Je,madrac sa donje strane nije u idealnom stanju - od mreže valjda malo ga počelo derati,sa gornje nema mane.
I tako.....besplatan je, sistem - dođi - otpeljaj ako ti treba.

Sada ćemo slikicu -

20141220_121914_zps60a2a324.jpg
[/URL][/IMG]

20141217_163131_zps82235e5e.jpg
[/URL][/IMG]

20141217_163020_zps306be80f.jpg
[/URL][/IMG]

20141217_162942_zpsb8636ddd.jpg
[/URL][/IMG]

To je to, pa...ako netko želi, šire informacije na upit.
Ovdje nema madrac unutra,pa izgleda malo čudno,ali kad mu se stavi,sasvim je solidan.
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Probajte kontaktirati obitelj Šoštarić, oni traže namještaj za stan. Imate broj u Međimurju na str. 16.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Budem sutra potražila Međimurje,ako nije sve rasprodano.Ima već par godina kako sam ga prestala redovito kupovati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh