• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TURIZAM

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
možemo ovdje ražglabati o turizmu :mrgreen: :mrgreen: da ne zaradimo opomenu :mrgreen: :mrgreen:
 
I

Ivan_Kos

Guest
roko, cime se bavis i po kojoj mjeri si ostvario potporu?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
prvenstveno se bavim uzgojem ljekovitog bilja, a trenutno imam nasad lavande 3,5ha i na tom mjestu bih napravio veliku drvenu kuće sa smještajem. u ponudi bi bili brdski bicikli 10kom. min. sa brdskom stazom od nekih 10-25km, atv i quad motori 12kom. sa off road stazom, paintball za 30-ak ljudi (trenutno imam opremu za 10), čamci za po uni 3 komada, te veliki kamp na riječnom otoku na Uni...
pisao sam natječaj za promidžbene materijale i izradu poslovnog plana, a u 2. mjesecu se javljam za izradu kampa i popratnog sadržaja,,,
uglavnom, želja mi je poljoprivreda i ljekovito bilje a grana turizma bi bila dodatna djelatnost...
 
I

Ivan_Kos

Guest
ja imam vinograd u Popovaci, 3 ha, saden 2005., trenutno je u zavrsetku veliki podzemni vinski podrum za preradu vina a takoder imam jednu veliku tradicijsku drvenu kuriju, velicine 10x6, oko 150 m2 velicine, iz 1835. godine i za njezino uredenje sam sada dobio novce jer je treba obnoviti i promijeniti krov i kroviste jer prokisnjava.
 
I

Ivan_Kos

Guest
swizach kaže:
daj mi samo reci tko ti je dao novce za obnovu? i za radove?

ministarstvo poljoprivrede za uredenje drvene kurije, to jos nisam dobio, pise u ugovoru u roku od 2. mjeseca i sa time krecem na proljece.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
a jel mi možes reci koliko su te izasli radovi podruma,,tj sveg onoga na slikama,,moze i na PM
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ivan... jesu ti sjeli novci od potpore? meni sjeli u utorak.... JUUUUPIIIII :D :D
 
I

Ivan_Kos

Guest
jesu, takoder i meni tak nekak, ne znam sad tocno u dan.. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh