• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Turopolec

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Pozdrav svim forumašima! Zovem se Mario Vujnović. Dolazim iz Velike Gorice.Duže vrijeme pratim forum, al se tek sad registriram. Obrađujem oko 5 ha zemlje za vlastite potrebe, držim svinje. Od mehanizacije posjedujem dva traktora IMT 533 i 539 sa večinom priključaka.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:partyman: :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Mario!, dobro nam došal, čitamo - pišemo se ...
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Re: Pozdrav!

Evo da malo aktiviram temu.
Novi projekt. Ne izgleda baš obečavajuće ali nije sve tak loše kak se čini.
Kupljena samoutovarna prikolica Mengele na kile. Plaćena 1500,00kn. Do sad sam izvadio željeza za nekih cca 300 kg za vagu tak da cijena prikolice pada na 1000,00 kn.:(giggle):
Šasija, rudo i osovina su iznenađujući dobri. Ispod mahovine nema ni traga hrđi. Kočnice funkcioniraju odlićno.
Planiram staviti nove gume i napraviti sanduk 4x2x0,5 m.
Nosivost po pločici je 4000 kg što me u potpunosti zadovoljava.
Ako bog da to bi trebala ispasti dosta dobra prikolica za moje potrebe.:icon_pidu:
 

Prilozi

  • P1010001.jpg
    P1010001.jpg
    82.6 KB · Pregleda: 79
  • P1010003.jpg
    P1010003.jpg
    82.7 KB · Pregleda: 74
  • P1010004.jpg
    P1010004.jpg
    81.6 KB · Pregleda: 70
  • P1010005.jpg
    P1010005.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 72

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Re: Pozdrav!

Evo i par slika prinove od prošlog petka. Bilo je malo muke:(sweat): ali je na kraju sve dobro ispalo:icon_pidu: 11 komada svi živi i zdravi od toga 8 muških:icon_pray:
 

Prilozi

  • DSC_0454[1].jpg
    DSC_0454[1].jpg
    41.4 KB · Pregleda: 60
  • DSC_0459[1].jpg
    DSC_0459[1].jpg
    44.2 KB · Pregleda: 64
  • DSC_0458[1].jpg
    DSC_0458[1].jpg
    49.8 KB · Pregleda: 67

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Re: Pozdrav!

Sa prikolicom si napravil dobar posao cijena odlićna a bit će dobra prikolica
Sve pohvale na prinovi samo nek rastu bit će kobasica...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako su ti slatki prasići,meni uvijek žao kada se svinje kolju,još nikada nisam bila vani za kolinje,uvijek sam izlazila kada je svinja već bila mrtva.Da ih se bar ne mora prodavati,jel?

jesu li ti nikli krumpiri?Sutra ću poslikati svoje,niču polako pa ću ih priljepiti.
 
B

BAGERISTA

Guest
E lipo si iskonbinira,,,,,,,,,,prikolica,,maltene da je vratila,,,pola uloženog...vidim da če ispast na kraju to prikolica sa sandukom,,,,,,,a več postoječa šasija.:(wait):

A za prasce ča reč,nek su živi i zdravi,,,i neka delaju kile..
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Kako su ti slatki prasići,meni uvijek žao kada se svinje kolju,još nikada nisam bila vani za kolinje,uvijek sam izlazila kada je svinja već bila mrtva.Da ih se bar ne mora prodavati,jel?

jesu li ti nikli krumpiri?Sutra ću poslikati svoje,niču polako pa ću ih priljepiti.

Nicu polaka za sad sam prezadovoljan niknutim.
 
Na vrh