• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tvornica poljoprivrednih strojeva LEMKEN (SLIKE)

K

KRESO

Guest
vrlo zanimljivo najviše me je dojmila sijačica soliter12 (vjervatno 12m)
dosta su me dojmile onaj sistem tanjurača sa tanjurima lagano ukošenim
i pod potiskivanje pomoču opruga ! volio bih vidjeti te tanjurače u radu :lol:
 
B

Bobo

Guest
Meni se svidjelo sto imaju na jednom plugu sve svoje tipove dasaka, pa da vidis u zivo kako koja izgleda... To vjerovatno imaju sve tvornice u svom izlozbenom prostoru, ali je ovo prvo sto sam vidio... Da se bar netko zaleti do kvernelanda ;)

Jesi li mislio na ovo mozda ;) ?

[youtube:41ddc]IEgu2-c5jDk[/youtube:41ddc]
 
K

KRESO

Guest
e nešto me ždere komp nemogu uopće gledati video,filmiće...tj nemogu skinuti flash player
kad ga hoću skinuti pojave mi se neke kockice i ko neko pismo i mžeš se fučkat :twisted:
 
T

Tonxy

Guest
wtf!! pa sta jos nece smisliti!! ovo je stvarno prava stvar !! svaka cast onome tko ovo vozi!! koliko kosta ta tanjuraca?
 
B

Bobo

Guest
Tonxy kaže:
wtf!! pa sta jos nece smisliti!! ovo je stvarno prava stvar !! svaka cast onome tko ovo vozi!! koliko kosta ta tanjuraca?

Bolje da ne znamo ni ja ni ti... ;)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
eee LEMKEN meni najjjjdražiiiiiiii ! od plugova do diskova tanjurača !

Pravi proizvođači a da imaju traktore volio bih imati jedan bar za ukras !
 

Najnoviji postovi

Na vrh