• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukrasna perad

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
pozdrav ljudi ja sam antonio iz siska i imam 14 godina idem u osnovnu školu braća ribar pišem bez zareza velikog početnog slova i bez točke kao šta se vidi uz kuniće imam i ukrasne kokoši točnije par plavih kokinkina i 6 koki nesilica i 2 pijetla od kojih će jedan na klanje sutra planiram poslje škole ići raditi novi kokošinjac i poslikat ću vam odmah stare i svoju farmu koki :smile:
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
svaka čast,tako mlad a tako vrijedan :)

hvala peradarka
ljudi ja neznam za vaše kokoši al moje su se danas bojale izać van iz kokošinjca sve im je bilo čudno prvi put u životu vidile snjeg
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Zna li netko podatke o uzgajivaču New Hampshira, iz okolice Varaždina, tam negdje Kućan..Kneginec..
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Kokoške u snijegu se mogu izgubiti, pogotovo ako je dan pri kraju.
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Bhor,ja znam jednog uzgajvaca iz turčina a drugog iz lepoglave ako ti to pomaze.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Naravno kaj čekaš..daj podatke, mislim da ovaj iz Turčina paše, jer to je pored Kućana i Kneginca, moreš i na PP,,i imaš li onformacije o onom nestalom forumu i kam su se članovi preselili.
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Naravno kaj čekaš..daj podatke, mislim da ovaj iz Turčina paše, jer to je pored Kućana i Kneginca, moreš i na PP,,i imaš li onformacije o onom nestalom forumu i kam su se članovi preselili.

imam ti ja ali ne prodajem koke prodajem samo 4 pijevca ako ti i to šta znaći
 

Najnoviji postovi

Na vrh