• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uleti korisnika (odvojeno iz ostalih tema na jednu hrpu)

Z

zrine892

Guest
Re: Naš vozni park

nedajmo da neko vrijeđa ratarka on je bog i batina na ovom forumu......ocito onaj je ljubomoran sto nema strojeve kao ratarko.....tko mu kriv....neka si kupi....
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: Naš vozni park

A sta bi ja na to o ljubomori onda trebao reci.Vi svi imte nekakve traktore a je nikakav.Pa ninakoga nisam ljubomoran
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Naš vozni park

pa ti radiš na belju,voziš velike traktore...mi bi trebali bit na tebe ljubomorni... ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: Naš vozni park

abrkili kaže:
pa ti radiš na belju,voziš velike traktore...mi bi trebali bit na tebe ljubomorni... ;)

Bas sam to htio napisati... ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: Naš vozni park

zvona kaže:
A sta bi ja na to o ljubomori onda trebao reci.Vi svi imte nekakve traktore a je nikakav.Pa ninakoga nisam ljubomoran
jesi jesi ljubomoran si... ;) ;) ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
Re: Naš vozni park

zrine892 kaže:
zvona kaže:
A sta bi ja na to o ljubomori onda trebao reci.Vi svi imte nekakve traktore a je nikakav.Pa ninakoga nisam ljubomoran
jesi jesi ljubomoran si... ;) ;) ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Da ;) zvona me svaki puta pita kada se nađemo u birtiji da mu dam jednog Torpeda da se malo pravi važan na Belju među onim Fendićima ;) Naravno da mu ne dam , prvo jednog Fendta u polog da mi ostavi :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: Naš vozni park

ajd ratarko dam ti rx-100 u polog a ti meni forda ili rx-170....:) :)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Naš vozni park

pa daj reci,šta bi radije,imao dva IMT-a,ili vozao tudje jd-ove i fendtove?
 
Z

zrine892

Guest
Re: Naš vozni park

ako se mene pita je ne bih ih vozio....ba ***** ti takvog traktora kad ti ubacis u brzinu a ono nista se ne cuje ni menjac ni motor...najbolje kad rusinu zapalim pa ubacim kkrrrrrrrrr e onda znam da sam ubacio onda lagana voznja pa kad iskoči onda ponovno kkkkrrrrrrrr i teraj dok ide....a kad vozim u fendtu ubacim ono nista ni krrr a ni cuo daje ubacio onda moram gledati na monitor u kojoj je brzini...smrccc...lol hehehehee :) :) :)
eeeee evo ja maherrr dobio sammmm zvijezdicu....hehehehe ;) ;)
 
R

Ratarko

Guest
Re: Naš vozni park

Hehe , kupi si Fendta vario pa nećeš morati gledati u kojoj si brzini , 0 - 60 km/h u istoj brzini :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: Naš vozni park

aaaa jojoj..skupo mi...ali opet necujem krkkrkrrrr i tu nema kvacila!!!kako da nabildam nogu???ovako znam da je noga jaka od kvačila....lol hehe :) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh