• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja i Filteri za Univerzala 643

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Filter hidraulike mislim da se pere, a ostalo bi trebal biti trans.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Hmmmm, na onim starim je bil žičani i čistil je sasvim ok. je*eš ovu naprednu tehnologiju koja nas ustvari vrača nazad :?
 
M

mlaber

Guest
kako se zove filter za hidra.i uljni ustvari koji su dobri,a ulja za njih godina traktora 2005

INA!

ili ako hoces usparati ima patting finog recikliranog :p
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Postovani imam dva izvoda za kipanje prikolice trebao bi jos dva izvoda gdje ugraditi ili izvuci cijev pricamo o univerzalu 643 i gdje to kupiti da se slozi hvala vam
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Najjednostavnije ti je zamijeniti originalni kiper ventil s ovim, dvostrukim:

Moreš i ovo dodati na postojeće priključke:
Nije puno jeftinije i kompliciranije je za korištenje.
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Imate mozda sliku gdje mogu staviti jos za izlaz hidrulike velim imam dava trebao bi jos jedan samo gdje staviti hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Najjednostavnije ti je zamijeniti originalni kiper ventil s ovim, dvostrukim:
A kaj ti više treba?
Kupiš ovaj dvostruki razvodnik i ugradiš ga umjesto postojećeg. Dvije postojeće cijevi sa spojnicama iskoristiš a još dvije kupiš i onda dobiješ 4 izvoda...
Ako ti ovaj opis nije jasan, onda daj nekom drugom da ti to napravi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
On bi sa tim kočil, a s ovakvim razvodnikom to bu nezgodno
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Može se i s tim kočiti, uz malo osjećaja, a može poslužiti za još svakaj.
Ak neće, onda nek kupi pravi Safim kočni ventil i napravi stvar kak treba:
Ima i shema..Samo kaj to košta...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nisam rekel da se ne može, a da je to dobro to bi ti imal na svojem traktoru a nebi onolike novce dal.....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Imate mozda sliku gdje mogu staviti jos za izlaz hidrulike velim imam dava trebao bi jos jedan samo gdje staviti hvala
Ja kontam sa pn pita gdje fizički staviti još dvije brze spojke a ne kak proširiti razvodnkk
 
Na vrh