• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Pozdrav ekipa koja je razlika izmedju ine lis 2 ili 3?

Može preporuka koju mast uzeti za traktore i strojeve?
Koristio sam Shell gadus odlična mast za neke bitne stvari, za ostalo može ina klasika..
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
288
Pozdrav. Dali je neko umjesto Ine super 5 stavljao od Castrola ulje? Mislim da je isto te neke oznake. I kaj mislite o Modričevom ulju za traktore?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Kad bi znal što se sve puni i pod kojim imenom u Mazivima Zg, onda ne bi pital za tak nešto?
Isto sranje, drugo pakovanje!
 

enviax

Novi član
Tu od
25 Tra 2023
Poruka
2
vidim da vecina hvali renolit bfx mast, moze li se ista koristiti za bagere(podmazivanje krana, kupole itd) ili je bolje ina lipleks ep 2?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Nisam baš oduševljen BFX-om... Lipleks mi je draža.

Probaj pa vidi koja ti bude dugotrajnija.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Meni BFX puno duže traje ali mora biti iz onog orginal plavog pakiranja, naručio sam prošle godine i došao mi u bijelim metalnim kanticama i vidi se da nije isti ko onaj od prije. Tko bi ih znao možda i nije bio original, samo ime.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Kaj to znači da puno duže traje?
Namažem alat od štemerice (SDS+/Max) tom crvenom i začas je "suh".
Namažem Lipleks-om i duže je mastan.
 
Na vrh