• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

univerzal 445dt 86.g, ugradnja kabine?

ivan123

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
55
Moj tata ima univerzala 445 dt 86g. ima samo 3000 radnih sati, pa stoga mislim da se isplati ulagati u njega. Želio bih ugraditi kabinu na taj traktor, te je zatvoriti kako bih ubacio i grijanje(webasto). Pri tome volio bih kvalitetnu kabinu, te time i montažu ako ne bih imao vremena sam se time baviti. Ja sam iz Krapine, te Vas stručnjake molim za savjet, te ukoliko znate majstore u zagorju da im se obratim!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj tata ima univerzala 445 dt 86g. ima samo 3000 radnih sati, pa stoga mislim da se isplati ulagati u njega. Želio bih ugraditi kabinu na taj traktor, te je zatvoriti kako bih ubacio i grijanje(webasto). Pri tome volio bih kvalitetnu kabinu, te time i montažu ako ne bih imao vremena sam se time baviti. Ja sam iz Krapine, te Vas stručnjake molim za savjet, te ukoliko znate majstore u zagorju da im se obratim!

U Zagorju neznam u Križevcima firma DOM je prodavala tratore i kabine možda ima još ipak original su također su ugrađivali grijanje ulaz je bio orig a povrat na donju cijev hladnjaka su hartlotali . no ako bi ti webasto onda ti to netreba .:partyman:
 
Na vrh