• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Upit sadnice

tihomir-bj

Član
Tu od
10 Tra 2011
Poruka
76
Kupujem sadnice smreke ili nekog bora...

Znaći htio bih si nesto uz cestu posaditi na ranču kojeg uređujem ...Bitno mi je da imam neku zastitu od pogleda sa ceste a da na nesto lici. Takoder mi je bitno da relativno brzo raste i da su te sadnice koje kupujem oko 50 cm barem visoke.

Ako imate kakve prijedloge ili sto za ponuditi za sve sam ponude otvoren.

Hvala
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Kupujem sadnice smreke ili nekog bora...

Znaći htio bih si nesto uz cestu posaditi na ranču kojeg uređujem ...Bitno mi je da imam neku zastitu od pogleda sa ceste a da na nesto lici. Takoder mi je bitno da relativno brzo raste i da su te sadnice koje kupujem oko 50 cm barem visoke.

Ako imate kakve prijedloge ili sto za ponuditi za sve sam ponude otvoren.

Hvala

Američki borovac brzo raste, a i manja je vjerojatnost da ti ga netko otpili za Božićno drvo :axe: sa smrekama nikad ne znaš kome se bude dopala
 

Najnoviji postovi

Na vrh