• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Upute za Eurowolf 454

Nešo58

Novi član
Tu od
18 Kol 2021
Poruka
9
Poštovani!
Molim za pomoć. Nabavio sam traktor Eurowolf 454, pa bih molio da mi netko pošalje pisano uputstvo za održavanje istog. Može fotokopija. Ako imate, kontaktirajte me, pa ćemo se dogovoriti o načinu dostave.
Hvala unaprijed.
 

Nešo58

Novi član
Tu od
18 Kol 2021
Poruka
9
Meni treba jedno i drugo jer sam kupio traktor ali gospodin nije imao nikakvih uputstava
Ako netko posjeduje neka se javi pa ćemo dogovorit kako da mi dostavi naravno da sam voljan nadoknaditi troškove
Unaprijed se zahvaljujem pozdrav Nešo
 

Nešo58

Novi član
Tu od
18 Kol 2021
Poruka
9
Dali mi možete to poslati poštom može i kopirano plaćam pouzećem
ako može javljam adresu Lijep pozdrav
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Mogu poslati , budem sestru pital mozda moze vam mejlom poslati ako bude znala .
 

Nešo58

Novi član
Tu od
18 Kol 2021
Poruka
9
Dobro veče
Poštovani ako mi upute za traktor nemožete poslati emailom onda Vas lijepo molim da mi pošaljete poštom pa ću ja iskopirati i Vama vratiti original ili Vi kopirajte i pošaljite mi na moju adresu
Mršulja Nedeljko Baći 58
52234 Plomin Istra
pošaljite Vašu adresu da mogu poslat novac za troškove
LP Nešo
 

Nešo58

Novi član
Tu od
18 Kol 2021
Poruka
9
Hvala lijepa vidim da ima još pravih i nesebičnih ljudi
Ako budete prolazili našim krajevima navratite adresu imate na gmailu
Lijepi pozdrav i veliko hvala Nešo
 

Bartol

Novi član
Tu od
14 Tra 2024
Poruka
1
Meni treba jedno i drugo jer sam kupio traktor ali gospodin nije imao nikakvih uputstava
Ako netko posjeduje neka se javi pa ćemo dogovorit kako da mi dostavi naravno da sam voljan nadoknaditi troškove
Unaprijed se zahvaljujem pozdrav Nešo
Pozdrav
Novi sam član foruma i vlasnik eurowolf 454 pa me zanima katalog rez. dijelova na hrvatski.
Ako se može nabaviti .
Unaprijed zahvaljujem .
L.p.
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Pozdrav .

Katalog rez djelova nemam na hrvatski , jedino ako je netko kasnije prevod napravil na hrvatski.

Samo upute imam na hrvatskom .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh