• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 1634 iskustva?

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Kupio bi traktor preko 100 ks te da mu je pristupaćna cjena
jeftino održavanje..... Dali je ursus dobar izbor?
 
M

Miško 007

Guest
Kupio bi traktor preko 100 ks te da mu je pristupaćna cjena
jeftino održavanje..... Dali je ursus dobar izbor?

Ja neznam al jedan mi je rekao da bas i nije neki traktor ...
Bolje uzmi JD..
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Ja bi kupio traktor koji svatko zna popravit ima djelova svuda i nda nisu skupi a kod jd i fenda to nije slucaj
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Ja sam imao prilike raditi sa takvim strojem oranje,tanjuranje i transport. Po meni stroj je sasvim sloidan,kabina je dosta dobra,hidraulika jaka, jedina zamerka je 3+3 menjač,ali ako mu radi multipower onda je sasvim ok.
 
M

Miško 007

Guest
Ja bi kupio traktor koji svatko zna popravit ima djelova svuda i nda nisu skupi a kod jd i fenda to nije slucaj

Ako kupiš dobrog JD nemaš što na njemu raditi ne kvare se samo treba znati koju seriju uzeti....
A dok ursus je jeftin traktor znam za jednog i nije gazda njim zadovoljan...
Ovisi što ćeš raditi ako radiš više bolje nešto bolje...
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
A koji su razlozi,mislim zašto nije zadovoljan???
Ja bas imam pozitivna iskustva sa tim traktorom,a radio sam 3 sezone sa njim kao vozač. Traktor ima snage,težak je,može povući dosta,a i jeftin je za održavanje. Ako se pravilno održava i koristi nema tu nekih velikih kvarova.
 
M

Miško 007

Guest
A koji su razlozi,mislim zašto nije zadovoljan???
Ja bas imam pozitivna iskustva sa tim traktorom,a radio sam 3 sezone sa njim kao vozač. Traktor ima snage,težak je,može povući dosta,a i jeftin je za održavanje. Ako se pravilno održava i koristi nema tu nekih velikih kvarova.

Pa puno toga nije mu moga 4 brazde plug vući.
Odmah se kvario i neznam što već razočarao se...
Uzeo JD za iste novce i nema muke kaže...
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Treba mi traktor za oranje i rotodrljanje
jd se nekvari ali kad tad nešto ode a svaka sitnica košta kao generalka na imt
 
M

Miško 007

Guest
A jbg ovisi kako se radi nekad se isplati dati malo više pa uzeti stroj ...
A zašto ne uzmeš rusa kakvog ... :D
 
M

Miško 007

Guest
Hehe a nisu losi ovi noviji malo ne stari danas sam vidio od 130 konja Belorusa koja mrcina ...
 
M

Miško 007

Guest
neznam al to mi se nikak nesvidja

Najbolje da uzmeš što ti se sviđa....
A po meni rus je dobra makina nece se pokidati...
Jeftin i po meni kvalitetniji od Ursusa..
A teško je naći opet takav traktor sačuvan...
 
Z

zetor4718

Guest
Najbolje da uzmeš što ti se sviđa....
A po meni rus je dobra makina nece se pokidati...
Jeftin i po meni kvalitetniji od Ursusa..
A teško je naći opet takav traktor sačuvan...

kod mene ima jedan novi Belarus 952.3 radio sam nešto malo sa njim i nemogu reć da je loš,sviđa mi se što je brz nekih 40km/h kabina je solidna i evo ide 5. godina kako radi bez ikakvih kvarova a radi u prosjeku 25 jutara zemlje i 20 jutara livada.za ursusa 1634 neznam kakav je jer ga tu kod mene nema pa tako da nisam imao prilike raditi sa njim ali vjerujem da to nije loš traktor,trebao bi otići kod nekoga tko ima takav traktor pa popričati sa čovjekom.
 
M

Miško 007

Guest
kod mene ima jedan novi Belarus 952.3 radio sam nešto malo sa njim i nemogu reć da je loš,sviđa mi se što je brz nekih 40km/h kabina je solidna i evo ide 5. godina kako radi bez ikakvih kvarova a radi u prosjeku 25 jutara zemlje i 20 jutara livada.za ursusa 1634 neznam kakav je jer ga tu kod mene nema pa tako da nisam imao prilike raditi sa njim ali vjerujem da to nije loš traktor,trebao bi otići kod nekoga tko ima takav traktor pa popričati sa čovjekom.

Najbolje za njega da vidi tako ja sam vidio jos jedan al nis ozbiljno ne rade s njim...
Tako da nemam pojma..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
covjek se raspituje za ursusa od 160ks a vi mu preporucate ruseve kojih po oglasniku nema vecih od 80-90ks ili novog od 130 :roll:
 
M

Miško 007

Guest
covjek se raspituje za ursusa od 160ks a vi mu preporucate ruseve kojih po oglasniku nema vecih od 80-90ks ili novog od 130 :roll:

Na novog od 130 sam i mislio stroj bio jedan za 70000 kn mislim da je to pametna kupnja ...
 
Na vrh