• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,338
Da li zna netko gdje ima kutija za ubodne osiguraće ali da su izlazi sa donje strane ko na staroj kutiji od ursusa ali da su ubodni? Vidim da ima trgoagencija ali ne piše za kakve osiguraće, sve većinom koje sam našao ili nisu u Hrvatskoj ili su izlazi boćno ,a ne da mi se sad sve žice produžavati, naravno ako ne kupim kutiju drukčiju i to je opcija. Bilo bi lijepo da ima i sa jedne strane duple stopice za izlaz, ko ova sa linka ali da je za barem 6 osiguraća. KUTIJA ZA AUTO OSIGURAČE 5 POLJA
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Pogledajte na Jozić trgovina iz Pleternice. Ja sam naručivao više puta od njih i stigne točno sve kako sam naručio u web shopu i asortiman im je zavidan. E sad ima li to što vi tražite...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,338
Koliko vidim nemaju to što trebam, budem sutra malo zvao tko što ima.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Pogledaj i u trgovinama kamionskih djelova, oni uglavnom imaju i autoelektriku. Ja kupio u Santini Vinkovci.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,338
Uopće sam razočaran trgovinama dijelova za poljoprivrednu mehanizaciju, kod nas sam bio i svim dućanima i uspio sam kupiti jedino sa bočnim izlazima. Nije mi normalno da moram proći 50 dućana da kupim kutiju za 5 eura.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Ovo je kupljenom kod Ferenčaka
 

Prilozi

  • 20240124_194456.jpg
    20240124_194456.jpg
    14.9 KB · Pregleda: 14
  • 20240124_194449.jpg
    20240124_194449.jpg
    14.8 KB · Pregleda: 15

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,338
Takvu imam, ja tražim sa izvodima od ispod, ako ne nađem onda produžujem žice i ide takva .
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,094
Takve dvije sam ugradil na fergića, ali je trebalo štukati sve žice jer sam osigurače stavil u kabinu. Od onda više ni ne znam da imam osigurače. Sa starim kutijama iza zračnog filtera bili su vječiti problemi.
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Ja isto imam takve ubodne osigurace sa povezivanjem sa strane. Funkcionalni su.
Radni far mi bio preko napona pozicije zadnje,pre par meseci sam to izbacio sada je napon direktno od osiguraca[posto sam imao jedno mesto vise za osigurac] samo za radni far.
 

Prilozi

  • 20240115_122458.jpg
    20240115_122458.jpg
    65.1 KB · Pregleda: 25
  • 20240115_123251.jpg
    20240115_123251.jpg
    47.7 KB · Pregleda: 25
  • 20230430_152413.jpg
    20230430_152413.jpg
    69.8 KB · Pregleda: 25
  • 20230430_083025.jpg
    20230430_083025.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 25

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Ekipa ovih dana majstor mi ugradio novu instalaciju sa signalizacijom i rasvjetom na medu pa ću za koji dan i tablice objesit na njega da sve po zakonu bude. Mjenjao je i onaj lijevi "sat". Ništa mi nije spominjao da popratim jer ga se vjerovatno ne tiče jer je čisti strujić al nije mi se gasila uljna lampica. Na svoju ruku kupim novi indikator i sve 5. Jučer susjed veli da mu bašču zaorem. Reko pice of cake... Kad ono... ni temperatura ne dela. Do sad dok je staro sve bilo ništa i nije radilo. Kad sam stigo kući skinem iz znatiželje sondu temperature sa glave a unutra zrak. Nisam neki znalac al šarafat volim i znam pa me zanima treba li kad izvadim sondu od temperature curit antifriz na rupicu ili je to zasebna komora u kojoj je prazno. Mislim si ako je onaj prešutio da svijetli uljna lampica i bolio ga ćevap za to možda je i ovo slučaj. Pomagajte!
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Eto kad niste bili voljni pomoći morao sam ić po selu molit. Slučajno jednog starog sreo što se malo bavi kupovinom i uređivanjem kojekakvih starudija i objasnio mi da taj stari tip pokazivača temperature ima svoju čahuru u glavi motora da se može izvuć sonda bez curenja antifriza. Savjetovao mi da ju iščupam i podgrijem upaljačem malo žešće uz praćenje kazaljke pa što bude. I gle čuda odjednom kazaljka skočila u zeleno, dotjero ju do crvenog i pustio na miru. Sad radi normalno. Vjerovatno je dugo stajao sat u skladištu pa je nešto zapeklo.
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Vidim da je tema malo zamrla što znači da mede besprijekorno rade ili su ih svi vlasnici prodali poljacima. Nadam se da je ovo prvo. Kod mene se pojavio novi problem. Nakon tanjuranja po dolasku kući vidio da curi hipenol malo žešće kroz rupicu ispod srednjeg dijela sa donje strane koja vjerovatno i služi za otjecanje ako malo prođe. Međutim vidim i da je špricalo i kroz rešetku za štelanje sa desne strane. Pretpostavljam da je dao svoje kakav semering vratila gdje pogon ulazi u getribu. E sad zanima me sa koje strane se izvlači taj semering, to jest mora li traktor na pola ići ili se možda može skinut onaj poklopac kod ručice mjenjača pa sa te strane riješit? Nije mi problem šarafanje ni slaganje ali ako mora na pola za tu bitku nemam municije.
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Hvala na brzom odgovoru, onda će morat doktoru sa diplomom.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh