• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

URSUS C335 kočnice i & hlađenje

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Jedna duža, a druga krača je u orginalu
 

marko 1518

Novi član
Tu od
26 Tra 2013
Poruka
20
Heh... A meni prodali sve 4 manje. Zato i nebrem nikak sloziti ili postoji mogučnost da se slozi sa manjim paknama?
 

dspacek

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
33
Pozdrav. Imate podatak gdje ide pakna sa dužom oblogom a gdje s kraćom na ursus c335. Koja ide napred akoja nazad. Hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
doboš se vrti kontra kotača ?, kočioni cilindar je na vrhu ?

Ako su oba odgovra Da onda duža ide nazad
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nema kočionog cilinra, mehanizam koji širi pakne je dole, a kam se doboš vrti nemam pojma. Ne vidi se kad je truba gore, ali doboš je na polu osovini prije reduktora .....

Sad sam pogledal u upute, dobro sam zapamtil.
Dulja napred.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Imam ja ljude za to koji znaju..... teoriju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
A u talonu pušilica kad ti ono pravo taj talon zatreba.
 

dspacek

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
33
Ma onda najbolje stavit obje duže i gotovo.. Doboš bi se trebao vrtiti u smjeru kazaljke na satu da bi kotač preko reduktora se okretao prema napred. E sada imal li neko knjigu gdje je to objašnjeno gdje ide koja pakna. Mali ursus nema cilindre.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Imam ja radionički. Iz njega sam i provjeril podatak koji sam ti po sječanju dal.
Znači, duža napred
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bilo cilindri ili mehanika , nebitno ..u ovom slučaju bitno je da li je gore ili dolje tj da li ima bočne reduktore ili ne .
 

Najnoviji postovi

Na vrh