• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem uske gume i olt top 33

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prodajem uske gume s felgama, gume kleber zadnje 9,5 x 44 ( 230 / 95 x 44 ), prednje 9,5 x 28

***PRODANO***

uz to prodajem i tanjurace olt tof 33

olt-tof-33-slika-14989254.jpg


cijena je 13 000kn, takodjer moguc dogovor oko cijene.
za tanjurace je moguca i zamjena za gruber, podrivac, vece tanjurace ili imt jednobrazni plug. sve po dogovoru..

http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/olt-tof-33-oglas-5588620

vise informacija na pp ili mobitel: 098 162 8450


ps. nisam nasao prvi oglas, pretpostavljam da je obrisan? mogli ste me obavijestiti ali dobro, nema veze..
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
gume i felge su otisle, tanjurace su i dalje na prodaju..
forumasi mogu dobiti i neki popust :icon_wink:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
blizi se sjetva. ako imate male, dotrajale ili neispravne tanjurace, onda imam pravu stvar za vas! :(happy):

olt tof 33, u jako dobrom stanju. zadnji tanjuri kao novi, prednji malo potroseni. sve to po neponovljivoj cijeni od 12 000kn!
da, dobro ste culi.. ali to jos nije sve! :icon_lol:


ugl, i dalje su na prodaju :rolleyes:
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
blizi se sjetva. ako imate male, dotrajale ili neispravne tanjurace, onda imam pravu stvar za vas! :(happy):

olt tof 33, u jako dobrom stanju. zadnji tanjuri kao novi, prednji malo potroseni. sve to po neponovljivoj cijeni od 12 000kn!
da, dobro ste culi.. ali to jos nije sve! :icon_lol:


ugl, i dalje su na prodaju :rolleyes:

a za koji jednobrazni plug bi mjenjao
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
olt tof 33

tanjurace su i dalje na prodaju.
uskoro ce se pocet strnista prasiti, stoga ako netko treba malo teze nosene tanjurace, tu sam :icon_wink:

tanjurace-olt-tof-33-slika-24443614.jpg


tanjurace-olt-tof-33-slika-24443616.jpg


tanjurace-olt-tof-33-slika-24443615.jpg


cijena je 12 000kn, forumasima popust :icon_smile:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh