• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

uske ili široke trasportne gume

tromi

Novi član
Tu od
6 Stu 2013
Poruka
2
Ovako imam motokultivator MIO F620 i na njega sam montirao transportne kotače od IMT-a 12", sad mene zanima da li je bolje da a su gume šire ili uže jer kad idem u brdo po kolnom putu sočne se zakopavati i nema veze kaj imam sve utege znači onaj prvi i na kotačim. kotači se vrte i zakapaju... ssd sam došel na ideju da stavim šire gume ali neznam da li ću sa tim kaj postiči..
ako tko ima kakvih iskustava sa time molit ću lijepo...
:icon_scratch:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
najbolje da našrafiš još sastrane 13 cola felge od auta i zimske gume ima da na veternicu zideš bez problema
 

tromi

Novi član
Tu od
6 Stu 2013
Poruka
2
nije problem na veternicu iti tam je novi asfalt tam bi išel kak propuh... problem su obični puti da ne velim makadam
 

Najnoviji postovi

Na vrh