• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uvoz traktora iz druge države

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Je li radio netko u zadnje vrijeme?
Što treba od papira?
Račun?
Ugovor?
Prometna?
Odjava iz mupa države iz koje dolazi?

konkretno našao samnešto što me interesira u italiji, pa se malo interesiram :)
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
hahaha, a to sto si mu ti napisao je bas ono savjet na mjestu 😂😂

zwer, kontaktiraj @Charlip mislim da je on u zadnje vrijeme uvozio
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Već sam više puta ja pisal o tome al nije problem. Znači ak se kupuje od firme treba samo račun i brif,tj.stara prometna iz te države di je bil regan. Pošalju se slike svih pločica i još par podataka na agronomski fakultet za dobivanje tehničke specifikacije i onda se sa svim tim ide na tehnički napraviti homologaciju i tehnički pregled i to je to. Homologacija je 500 kn a tehnička specifikacija 300 kn plus polica i tehnički pregled.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ok, znam da je naljakše s špediterom al mislim da nisam tolko glup da ne bi pohvatao.

@Charlip iz koje države si u vozio? Ja sam našao i Italiji nešto, sad planiram to realizirat...
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Iz njemačke,austrije,nizozemske,danske,francuske i poljske. Jel kupuješ ko fizička osoba ili imaš nekaj,firmu,opg...u sustavu pdva ili nisi,od koga misliš kupovat?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
imam opg onak usputni. ne vučem financije kroz to. Znači ide na fizičku osobu. kupujem od fizičke osobe.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
najraje bi frknul i štoreta i tomeka i uzel jednog same frutetta il nešto slično što će mi i dalje moć u vinograd a i da mogu to nešto drva dovest što trebam. druge poljoprivrede ne mislim radit..

makar ovo što sam našao bilo bi paralelno sa ova ostala 2. lambo 60ks. da kad ono idemo u šumu idemo odmah s 2 traktora. štorkan teško prati kad nas 3 hrgana krenemo u šumu, treba nešto čvršće...
 

Bicko

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
41
Pitanje, jel neko vozio traktor iz druge države točnije Slovenija na kotačima, zanči traktor je kupljen udaljen od mene 60 km pa bi ga dovezao na kotačima koja je procedura jel zna ko? Probne tablice? Hvala unaprijed.
 

Najnoviji postovi

Na vrh