• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj bundeva

  • Temu pokrenuo Vjerni983
  • Datum prvog posta
V

Vjerni983

Guest
Evo zanima me jel bi se to isplatilo? Jel bi se to imalo kam plasirat i kakva je potražnja za tim?? :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo zanima me jel bi se to isplatilo? Jel bi se to imalo kam plasirat i kakva je potražnja za tim?? :scratch

Ako ti treba za ishranu stoke,(kod nas ih zovemo CUKI),,onda se isplati,,jer ih jedu ko da su od šečera,,,a ako treba za prodaju,,onda još neznam dali ih neko uzgaja i prodaje........:scratch:scratch
 
V

Vjerni983

Guest
Ma našel sam tu u temi ratarstvo nisam skužil da tema več postoji pa molim nadležne da zaključaju ovu temu
 

Najnoviji postovi

Na vrh