• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj maka

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ovo je dobar prijedlog za ministra poljoprivrede da počnemo sadnju maka netreba poticaja a tržište je veliko i osigurano :mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja imam uvjeta za konoplju.Plastenici,grijanje, voda,kakve bi to stabljike bile...
 
Z

zeleno zagorje

Guest
a nakon ovog uzgoja malo poduži odmor u dobro zatvorenom i čuvanom prostoru to te ja pitam to je proizvodnja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No,i kaj onda,ležiš i spavaš,tri puta na dan te hrane,oslobođen si bračnih aktivnosti:weedman:,ne znam kako je sa pranjem rublja,ali ako je još i to....
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
No,i kaj onda,ležiš i spavaš,tri puta na dan te hrane,oslobođen si bračnih aktivnosti:weedman:,ne znam kako je sa pranjem rublja,ali ako je još i to....
Pa to ti dođe kao besplatni zimski odmor, samo moraš dobro isplanirati kada sijati konoplju (indijsku) da ne bi dobila besplatan ljetni odmor :mrgreen:

p.s Nemam ništa protiv legalizacije korištenja ali i uzgoja marihuane. Jbt, pa kad gledam ove naše političare ispada da je to najveće zlo na svijetu... a ova privatizacijska pljačka, uništavanje države, ratno profiterstvo, 6x farabnje tunela i sl. to nitko ne vidi. SLIJEPCI :x. Eto, zadnji je pao Gredelj, i to nije zlo; a nekoliko biljčica konoplje u mom dvorištu je državni nepriajtelj. Ma molim te :butthead:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,Bobostar,meni se čini da bi mnogi pušili,samo se boje da ne popuše.:axe:
 
M

maricaj

Guest
Molila bih vas, gdje bih mogla kupiti sjeme domaćeg maka i par informacija o samom uzgoju? Hvala.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Mene isto zanima nešto profitabilno posijati na jednu njivu koja je malo dalje od kuće, znači ne povrće da se mora svaki dan paziti i raditi oko njega... Možda hren ili mak? Ili?
Kako pripremiti tlo (obrada i gnojidba) za sadnju maka i kako se vršti sadnja? Pretpostavljam da se sjeme ručno razbacuje po njivi?
 
Na vrh