• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uzgoj marihuane

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
K

krx pozega

Guest
Ako netko zna nešto o proizvodnji te iznimno ljekovite(isplative) ali još uvijek ilegalne kulture neka nešto napiše....he..he..he :wink: :D :D :D

Bobo vi ste mi tamo sumnjivi gore po tim selima :wink: svi voze dobre strojeve a nitko ništa ne radi :wink: :D :D :D he..he
 
B

Bobo

Guest
Pa, posto i ti znas neku ekipu s Laza, pitaj drugog Bobu za njegova iskustva...

Ja sam ozbiljno razmisljao o uzgajanju bijelih makova za proizvodlju lordinuma, koji se dalj preradjuje u opijum... ;)

Da tek onda vidis kruva bez motike, ovo sto sad radimo je nista...
 
K

krx pozega

Guest
E neznam zbilja na kojeg Bobu sa laza misliš...ustvari znam za neku ekipu(poduzetnike) sa laza koja je gore popadala ako mislimo na iste...a ti si rekao sigurno bobo u žargonu onako :lol: :wink:

Napiši slobodno na koga si mislio..jel ovo poljoprivredni forum ili nije.. :wink: :D :D :D...možda se netko javi pa nam da par pravih savjeta za laku zaradu
 
B

Bobo

Guest
Pa imas gore Slobodana kog zovu "Boba". On je to uzgojio dosta, i vec se skoro sve na tavanu posusilo i bilo skoro spremno za plasman na trziste. Ekipa iz Vidovaca saznala, rekla policiji, i ode Boba u zatvor. Kad se vratio, nema vise sanse da mu pada na pamet da radi takvo sto...
 
K

krx pozega

Guest
Bobo moram ispipati situaciju pošto sam ja tu blizu vidovaca a tu puno drukaju vidim :wink: ...provizija,provizija :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
hehe, nemoj ti nista ispitivati, jer ti to u zivotu nije potrebno...

Otici ces u zatvor, i tamo ce te tuci iz dana u dan, i jos ces izgubiti nevinost ;)

Ne znam sto ti se mota po glavi, ali ako ides kako treba, onda bar 2 jutra posadi...

Imas kod orahovice nasad industrijske konoplje i decki isli brat lisce... Kad su osusili i popusili, skoro nisu umrli... Ne zelis valjda neciji zivot na svojim rukama...

Pusti njih neka se brinu sto ce i kako, a ti se mani corava posla...
 
K

krx pozega

Guest
A Bobo ti sad mene zajebavaš a ja s tobom ozbiljno :wink: :wink: :lol: ...e ma koma mi je ono kad ulaziš u temu a ono uzgoj marihuane...de probaj nakako bilježit posječenost nekim brojkčanikom...he..he

Ma čisto iz zajebancije otvorio temu a vidim da si je ti malo shvatio preozbiljno i nisam ja ništa loše gore mislio za vas, taman da znam da je i sadi netko :wink: :D
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ne znam na sta ciljas, ali odmah sam znao da mene zezas. E nisam bio skroz nacisto da li planiras saditi ili ne :oops:

I sam si reko da poznas ljude s brda pa sam mislio da ides u "poduzetnistvo"
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Citao sam da su neki farmeri negdje vani hranili krave sa marihuanom i ove su davale vise mljeka ali su otkriveni i zna se
 
K

krx pozega

Guest
Da počet ču travu sadit pa ču i slike stavljat na forum :wink: he..he
 
B

Bobo

Guest
I jos stavis svoju sliku, lokaciju "robe" te adresu i broj telefona... Nece nitko skuziti... ;)
 
K

krx pozega

Guest
I odma se uslikam tri puta..dvaput bočno i jednom licem okrenut :D :D
 
R

Ratarko

Guest
Ma vas obojicu treba u bajbok , hehe , samo što pričate o tome :wink: :lol: :idea:
 
B

Bobo

Guest
Da, kad cujemo da je neki poljoprivrednik iz okolice Broda uhvacen kako je zasadio 3 jutra "Marice" i da je placao rabotu da beru. Jadni ljudi povjerovali da se radi po posebnoj vrsti duhana ;)

Ne treba nas nikuda... Ja sam pricao s covjekom koji se vratio iz KP doma, te sam se samo zamislio kad mi je pricao sto je bilo...

krx pozega kaže:
(Ne)sreča što imamo ove jutub policajce.. :cry: :wink: :D

Ne jutub, nego jubito ;) lik je legenda, napravili mu i pjesmu... Pokido sam se kad sam cuo. Sramota takvog lika imati u policiji, a kamo li za ministra. Ja bi njemu dao da istovara gnojivo u agronomu, mislim da bi tamo bio korisniji.
 
K

krx pozega

Guest
U tim nekim egzotičnim zemljama cijelo stanovništvo se preorijentiralo na takvu vrstu kultura, kao puno bolja zarada, naravno da im je jaka država pokrovitelj, a jadni seljaci kao šta če pa bolje to nego kuruz..a tko zna bit če da moraju sadit...mislim da se radi o Trinidad i Tobago i sl., a da nepričamo o Kolumbiji gdje je vlada glavni pokrovitelj i izvoznik svega i svačega
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
krx pozega kaže:
U tim nekim egzotičnim zemljama cijelo stanovništvo se preorijentiralo na takvu vrstu kultura, kao puno bolja zarada, naravno da im je jaka država pokrovitelj, a jadni seljaci kao šta če pa bolje to nego kuruz..a tko zna bit če da moraju sadit...mislim da se radi o Trinidad i Tobago i sl., a da nepričamo o Kolumbiji gdje je vlada glavni pokrovitelj i izvoznik svega i svačega

Daj,a Avganistan ste zaboravili,nasi momci otisli tamo da cuvaju kulture...
 
K

krx pozega

Guest
Čitam da je Afganistan opet nakon tih nekoliko godina"okupacije"ponovno svjetski broj jedan u izvozu opijuma.... :cry: badava sve one žrtve čovječe
Navodno da je opet uspostavita jedna cijela militantna pokrajina gdje Ameri nesmiju prismrdit...žalosno ali mislim da je to sve opet samo politika
Al neču o politici :wink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh