• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vebasto grijanje-ugradnja

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
zanima me ugradnja vebasto ,zračni sistem.

Kako priključiti pumpicu za dovod goriva? Spojiti je direktno u rezervar ili prespojiti sa glavnog voda nafte u boš pumpu? Radi se o Yugovebasto grijanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Najbolje bi bilo direktno u rezervar jer on guta više nego motor pa da nebi motoru falilo čorbe.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kaj ja znam od čega ti vebasto misliš koristiti ali ako je neki veliki onda sigurno treba.
Ima na njemu kakva tablica o potrošnji?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako je samo 0,5 litara na sat onda nemaš brige. Na dovod iz rezervara mu ubaci T komad i piči.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
vrijedi probati,ako nemogne onda moram iz rezervara crpiti gorivo.evo čitam negdje da su na ribarskim brodićima ovakvi ugrađivani i da neprelaze 0,4 lit na sat potrošnje.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja sam sebi radio prošle zime uzeo sam gorivo sa glavnog crijeva s T komadom problem je jedino ako je gorivo prljavo štopa ga na tom T komadu ostalo sve super
 

panjc

Član
Tu od
6 Lis 2012
Poruka
45
Dali netko od vas mozda ima webasto za prodati povoljno manjih dimenzija.12v na naftu naravno..gledam na njuski likovi traze brdo love za webasta..pa trazim nes povoljnije..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ja sam sebi radio prošle zime uzeo sam gorivo sa glavnog crijeva s T komadom problem je jedino ako je gorivo prljavo štopa ga na tom T komadu ostalo sve super

koji tip grijanja si stavio?imaš sliku?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dali netko od vas mozda ima webasto za prodati povoljno manjih dimenzija.12v na naftu naravno..gledam na njuski likovi traze brdo love za webasta..pa trazim nes povoljnije..


ima ih povoljnih potraži na njuškalu.ali ispod 150 eura nećeš naći ništa da valja
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Jeste tako piše ali u parksi je malo drugćije, ovino od vanjske temperature i temperture podešene da se održava u vozilu.
 
Na vrh