• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zbilja Arno nemoj nas tako za noć,znaš ja imam malu bebicu u kuči da nebi pao u iskušenje jer ja obožavam južno voče ,jer ga uvijek mora biti u kući a ova bi mogla pojesti pola stabla:rolfer::finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
zbilja Arno nemoj nas tako za noć,znaš ja imam malu bebicu u kuči da nebi pao u iskušenje jer ja obožavam južno voče ,jer ga uvijek mora biti u kući a ova bi mogla pojesti pola stabla:rolfer::finga:

Je banana je za djecu ,,,,,, al za starije ,,,,,,,,,,,,,,,,, he heee :rolfer:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pustite djeci banane, ženama ponudite nešta slično :mrgreen:a vi se uhvatite svinjske delicije i :partyman::drinkers:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pustite djeci banane, ženama ponudite nešta slično :mrgreen:a vi se uhvatite svinjske delicije i :partyman::drinkers:

Ma ti kao da se stvarno brineš o djeci i prehrani , a sebe zakidaš ,,,,, vidim ja da bi ti rađe kobasu ,,, biče ,,,, al to nije za one SLABOG SRCA ,,,,,,,,, :finga:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo ,,, otrčao do Plodina i tražio svježu KRANJSKU , kažem da trebam za forumaše koji ne konzumiraju banane , a trgovkinja mi htjela dokazati da je svježa i jestiva . ali je rekla OVO NE POKUŠAVAJTE KOD KUĆE :rolfer:



:drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ti si nešta zastranil danas samo su ti neke kobase na umu samo pazi da od tih velikih kobasa nebi ispale dječje hrenovkice:rolfer::rolfer:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ti si nešta zastranil danas samo su ti neke kobase na umu samo pazi da od tih velikih kobasa nebi ispale dječje hrenovkice:rolfer::rolfer:

Duge zimske HLADNE noči , a treba se malo i zagrijati , a malo i promjeniti temu jer sve neke mrcine od traktora u radu i mulju , pa treba se malo i relaksirati , proljeće će za čas :D
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
tako je da,mora se bit spreman za proljetne aktivnosti,a govana i blata će nam bit i preko glave...ustvari sa ovom državom već i jesmo...
zimi zima,a uleti ti toplo...
 
B

BAGERISTA

Guest
Da nemoreš virovat,,,,,,,,totalnio blekaut,,:confused::confused:nemaš ča reč.......
Ja mislim da je to bilo prije par godina....
 

Najnoviji postovi

Na vrh