• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj kreten s kamionom nije ni stal, ali zato neće daleko, snimljen je :)

A ovaj traktorist je baš nae**....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni više izgleda da se gubi u daljini, a na videu koda malo štekucka slika kak se ovaj sve bolje udaljava!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam prevodio preko translatora ali rekao bih da u opisu snimke pise da se kamion zaustavio malo dalje na preglednom mjestu. a ovo da je traktorista poginuo, hm.. :icon_scratch:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Vidi se na videu da je vozač traktora pao napred preko volana i kako izgleda na videu da je bez svijesti. Tu može biti veliki udarac u prsni koš, udarac u glavu i ne bi bilo ništa čudno da je pri takvim udarcima poginuo.. I kako se vidi na videu tu je traktorista zapravo zapeo za šlepera, jer kad ga je ovaj krenuo obilaziti traktorista je se krenuo sklanjati u kraj i tako je zapeo rasipačem.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
nije istina,kriv je vozač kamiona,trebao je upozoriti zvučnim znakom vozača traktora da ga namjerava preteći,i naravno usporiti,mogu zamisiliti kakvom ga je brzinom pretjecao,i kao drugo vozač traktora i to se isključivo vidi na videu nije kriv i nije se nikuda pomjerao,neiskustvo i slaba procjena preticajnog čina dovodi do ovakve nesreće...nevolim tako nešto ni vidjeti jer mi je otac nastrado na isti način
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nisam prevodio preko translatora ali rekao bih da u opisu snimke pise da se kamion zaustavio malo dalje na preglednom mjestu. a ovo da je traktorista poginuo, hm.. :icon_scratch:


1947924_664538043592689_167678603_n.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
procitao sam to ali svatko moze svasta napisat. ne kazem da nije moguce ali nadam se da nije..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovdje je ključno za vidjeti električnu" motornu" pilu .
Svak tko je barem jednom probao za neke radove oko kuče koristiti električnu više ne bude bez nje .

Također svak tko je rastopio bar jednu električnu enhelicu kakkve su dostupne za naše finacijske uvjete zna da je ovo s linka stroj ..

Niti jedna enhelica ne podmaziva više od potrošenih par rezervara ulja ..

Ovo je flex od sigurnih 1500 vata ..dakle to je pravi stroj .

Ovo jedino nije za komadanta jer nema svječice


vaš velečasni
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Dobra fora dok ne pukne lanac onda prelazi u veliko veselje

Ili nedaj bože da padneš sa lojtre sa takvim strojem u ruci,dok stane bilo bi krvi za krvavice radit...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ja sam jedan od tih kojemu je električna pila nezamjenjiva.:icon_pray:
Uz par "sitnica" ovo je dobra ideja.....Bolje i tak nego kao jedan lik koji na fleks montira šajbu za cirkular.
BTW: ideja nije nova i ako netko zna negdje da ima ovakvu zvijer...zainteresiran sam za kupnju.
106653169_1_644x461_lancuchowa-pila-elektryczna-stihl-e-15-lublin.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh