• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ja neznam zasto nasi dragi susjedi imaju potrebu za izmisljanjem tople vode i svojatanjem istoga ovo je samo jedan od more primjera gluposti koja je zavrsila u seriji U nasem ataru,sve te stavri vec postoje i bolje su rijesne al hbg oni uvijek kazu mi smo jedini u svetu ili ovo je jedinstevni primer... hjaoo stavrno steta zeljeza mene bi bilo sram proć sa tim uopće selom
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=I-RGNGhgl9g[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ja bih svima ovima sto ovo rade zabranio da sjednu u traktor,pojma oni nemaju, sreca im je samo sto zive u drzavi koja im je omogucila da kupe takve strojeve, inace svojim znanjem i umijecem u nasem podneblju bi se tesko snasli,
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Malo Francuza
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=_n0WepZoZfw[/YT]

Sporo!
Kad je na ravnom izlasku vraca se prvo u rikverc pa onda desno pa rikverc lijevo (jedna radnja viska)
Prevelike uvratine (ovratine, rubove) njive ostavlja moze jos uc ohoho i okretat se do kanala/puta)

Sve u svemu lose, sporo i neefikasno. (iz moga kuta gledanja)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Joj a kaki si ti bio u njegovim godinama,pa on nema više od 14/15 godina
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Joj a kaki si ti bio u njegovim godinama,pa on nema više od 14/15 godina

u njegovim godinama sam debelo vec radio. zapravo u njegovim godinama sam imo vec 5-6 godina staza na traktoru (oko 4 samostalne godine) i jednu samostalnu sezonu na kombajnu. :D

Orali smo sa 2 rabewerk okretaca 3+1 (mislim da su bili star serija). :D
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pusti ga,vidis da uziva u novom MF-u,pa radi da cim duze radi.:)

I vidi s da ujedno vrse kukuruz,mozda ostavlja mjesta za prolaz prikolicom
 

Najnoviji postovi

Na vrh