• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Zanimljivo, svi pljuju po NH, a hvale Fiate do beskraja.
A NH-e proizvode u Jesi-ju, u istoj tvornici gdje su i NH proizvodili. Ili čak u Steyr-u u Austriji.

Nije ni Fendt Sveto pismo, samo je fest razvikan.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ne velim da je sveto pismo, ali je rekel da holand nije bil na razini uloženo dobiveno, a pošto oni kupuju nove traktore onda mu vjerujem na rječ!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Zanimljivo sto nitko ne pljuje case ih, a u 90% modela se poklapaju, dijelom i sa steyrom.
Na stranu sto imam dva NH, rec da nije na razini ulozeno dobiveno je najveca glupost. Najjeftiniji je u cnh grupi, a i od svih zapadnjaka izuzev talijanskog dijela sdf grupe. Fend koji je duplo do troduplo skuplji da ima bolji omjer ulozeno-dobiveno je jos veca glupost.
Nije mozda top kvaliteta ali nije ni top cijena. Uostalom koji je danas kvalitetan kao fendt iz osamdesetih. Lindner mozda?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle, kaj se nebu netko našel prozvanim ili uvređenim, ja samo pričam onako kako čujem i ako su lagali mene i ja lažem vas. :) Nepljujem ja po NH daleko do toga, i meni bi se dopal jedan duplak od 60-70ks u garaži. Oni su dosta tih traktora promjenili i sve su bili novi i rekel je da nije bil zadovoljan sa njim, nebi bezvezr išel maltene novi traktor prodavat i kupovat drugi troduplo skuplji.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Nekako mi se cini da sofer u fendtu bas i nije na ti sa tim traktorom. Ne vjerujem da tako kilavo krece s mjesta..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Mozda mu jednostavno racunalo neda bolje ubrzanje da smanji opterecenje cijelog sklopa. Koliko sam upucen u vario nema tu mudrosti. Gurni palicu pa koliko ide ide
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Nisam vozio vario, a bome na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko sam se puta vozio u variu, no mislim da to nije samo gurni palicu koliko ide.. Nema li on mogucnost podesavanja "agresivnosti" mjenjaca?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ono je bila reklama za novi JD-ov mjenjac i evo jos jedne.E sad jel taj mjenjac more stvarno brze povuci nego vario stvarno neznam!:icon_scratch:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=nhZXABGHelg[/YT]
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Nije baš video za ovu temu, i neznam dal je baš legalan jer na yotubu je taj detalj zamagljen, radi se o Terorizmu u Francuskoj...na snimku je izlaz braće iz novinarske kuće gdje su napravili pokolj i ubojstvo Policajca na ulici RIP svim stradalima.
http://www.worldstaruncut.com/uncut/76518
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tino vidi kamere!
Pada ko kruska dok je na staklo pricvrscena
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=hEjmOVLVLlc[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Zna se to dogodit,ja ju ne mislim stavljat na staklo zbog vibracija,ide k meni na glavu ili na neku šipku
 

Najnoviji postovi

Na vrh