• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Rus koji je na prvom videu ima gore motor OM 352 130 ks,obicni redni šestak bez turba,taj motor za silu raskoli pol tog traktora,malo jesu to preslabi traktori za te dvije pune prikolice vuc po zemlji,ali ni jedan imt 577 ili td75 nebi vukli te prikolice ko taj rus,nezz koga vraga imaju u motorima ali to ne staje sam tak,kak god izleda ko ruglo,i nije nekj bas udoban i tih u kabini,ali nestaje samo tak,pogotovo stare 82-ke,o novijima nebi komentiral,ali stari kak god izgledaju ko ruglo ali se ne predaju samo tak
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Evo još jedna rusina z dvije zmajevke , ovi dečki to naveliko šamaraju .
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Kw8t9RnDPLM#t=82[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
1161899]mali plavi:Rus koji je na prvom videu ima gore motor OM 352 130 ks,obicni redni šestak bez turba,taj motor za silu raskoli pol tog traktora,malo jesu to preslabi traktori za te dvije pune prikolice vuc po zemlji,ali ni jedan imt 577 ili td75 nebi vukli te prikolice ko taj rus,nezz koga vraga imaju u motorima ali to ne staje sam tak,kak god izleda ko ruglo,i nije nekj bas udoban i tih u kabini,ali nestaje samo tak,pogotovo stare 82-ke,o novijima nebi komentiral,ali stari kak god izgledaju ko ruglo ali se ne predaju samo tak[/QUOTE]

Tu se upotpunosti slažem s tobom , stare su to zveri i to ne staje samo tak .Sve u svemu video uredak je super za oko i uho kad čuješ kak to fučka , al traktorima i mašinama nije svejdno , al nedaju se .
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Mi smo na koleginom kombajnu radili generalku na tom motoru,radil je na pol gasa a cul si ga 20 kuca dalje kak pjeva kad smo ga razrađivali prije sezone,odvrtel oko 50 rh postepeno na 20,50,75% gasa i gore na kombajn i gas u žito
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Sad je možda spreman za generalku

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Bil je on spreman i prije. :p: Pogledaj na videu gdi prolazi pored kamere kako puše na odušak ili po domački iberlauf možda nekaj manje neg na aupuh.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Badava njemu sva ta šminka kad ni plug nezna poštelati... Preočito je da prva više grabi
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Onda bu mi neko rekel da IMT plug valja... Mada ga ni poštelat neznaju

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=qi5nmAXLJMM[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh