• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=SA0JJGPHmsc#t=357[/YT]


Jel mi se čini, ili ovdje u videu ima nekoliko Zetora?
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
U jednom etno selu u Belgiji sam vidio sličan sistem ,star valjda sto godina ,samo je u boksu bio pas koji je trčao unutar velikog drvenog kotača . Kotač je bio spojen na mehanizam s bačvom u kući i tak su od mlijeka radili maslac . Mehanizam je kružno kretanje kotača pretvarao u pravocrtno kretanje štapa u bačvi koji je tukao mlijeko .Smiješan i zanimljiv prizor.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pale na kurblu , nemaju lopate , al imaju kvalitetan mobitel ,,, to se zove napredak sa preskokom,,,,
 
E

el pibe

Guest
Bogme ovo s konjom je stvarno "dobra" ideja.Moraš kupiti cjepač,pola bagera za mehanizam i konja hladnokrvnjaka po mogućnosti od jedno 20 000kn.Tak da na kraju cjepač izađe oko 50 000 kn:icon_lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ja stvarno ne znam i žalim naciju i čovječanstvo opečnito i zahvalan sam im u ime konja jer su se žrtvovali hraneči konja i na taj način omogučili da ne izmre
 
Na vrh