• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A znaš zakaj ? Zato kaj ovi, koji imaju Zetora, dižu ga u nebo, a oni ( čitaj onaj ) koji imaju IMT-a pokušavaju ga dić u nebo .
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Pošto imam imt i zetor mogu rec da su sveđe nepotrebne teda su oba podjednaki poluproizvodi za današnje vrijeme.

Naravno obave oni posao na kraju ali rasprava koji je bolji ili manje loš nema nekog smisla jer su oba realno gledano zastarjeli traktori s premalo brzina, najčešće nezgodnim rasporedom brzina koje je vrijeme pregazilo i sve se svodi na to jel je netko naletio na bolji ili lošiji primjerak pojedinog proizvođača.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Za mene je na asfaltu najbolje tak dokazati koji je jači , ali meni to ne znači ništ ja sam samo štel malo vas zabaviti i čuti mišljenja ,nadam se da se n.e niko našel uvređenim , to su ipak samo pi...darije
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Dobro dođu lajkovi i pogledi na googleu, tako da se isplatilo otkopčavanje.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Izgleda da mu konj ne raspoznaje boje,a mozda ni komantu stop, a mozda mu je propala kocnica pa profuro :icon_lol: :(giggle):
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A možda je GMO konj s genom bika. Samo je pitanje jel onaj naprijed ili onaj otraga. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh