• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
Meni bi bilo zanimljivo da je pukla sajla pa da je pripalila kojeg po blentari ili da se iz motora ili lamele zdimilo, da su se zupćanici po cesti rastepli, pukla polu osovina. ... i tak.

Ovo mi više nije zanimljivo.

Njabolje bi bilo da su ih one zene tamo u pozadini sto ih ne zanimaju njihove djecije gluposti kukom po blentari.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Manje pati traktor u ovoj borbi nego pas ili pijetao u drugoj.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
mislim da je tu tlak u gumama odradio ključnu stvar, 558 ima puno slabije napumpane gume
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Za neke modele prvi put čujem a bome i vidim
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Bmumj6-5baE[/YT]
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=KII3dxik-gs[/YT]

Pilot na strmini. Neznam zašto tolko tovare drva, pa rađe dva puta prejdeš po drva...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ovome ne da treba traktor uzeti, nego ga izvadit van i dobro debelo zdevetati. Uporan je ko Mazga, a glup ko .....
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Katastrofa jedan i drugi, samo traže glavi mjesta.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma čovijek zna vozit,s obzirom kakvu skalameriju vozi,lijepo si je dopeljal drva doma...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
O Bože .... A ja sam mislil da su samo pri meni ovakvi šumski putevi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh